Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit szóltok a játszóté...

Anyukák mit szóltok a játszótéren dohányzó anyákhoz? És akik ott sétáltatják a kutyáikat ahol játszanak a gyerekeink?

Figyelt kérdés

Engem annyira felbosszantanak! Miért kell a gyerkőcöknek kutya sz@rban és bagó füstben játszaniuk???

De gyáva vagyok, nem merem elküldeni őket a fenébe pedig azt kéne! Inkább a babámat bűntetem és elmegyünk onnan :(


2010. márc. 3. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen, van olyan anyuka, amelyik nem bírja ki, hogy ne gyújtson rá a játszótéren... Az az ő szegénységi bizonyítványa. Sajnálom, hogy panelban lakom, és ki vagyunk szolgáltatva ilyen dolgoknak, de az "ilyenekkel" nem sok mindent lehet kezdeni.

Saját kert v zárt játszótér v elmenni onnan.

Ennyit lehet tenni.

2010. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

19.42. -esnek

Nevetséges vagy! :)

Olyan gyerekes vagy,nem fogom neked bizonygatni hogy milyen kutyás vagyok... Olyanba kötsz bele ami nem volt téma,ha ennyire unatkozok menjél és sétáltasd meg a kutyádat,csak vigyázz mert ha ilyen a stílusod az utcán is,nem csodálkoznék ha nem csak fenyegetnének,hanem egyszer tényleg szájba is vernének...

2010. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is sok rossz tapasztalatom van. Zárt, elkerített játszótéren kutya behozva mert anyukának van gyereke és kutyája is. Őket nem zavarja a tábla, hogy tilos a kutyának bejönni. Órákig ott vannak a kutya ott végzi a dolgát a homokozónál, ha szólni mersz még te leszel a szemét.

Makukáznak az anyukák a padon, mert még az ő gyereke kicsi, hogy kivegye a és játszon vele a játszótéren(pár hónapos).Csak pletykálni jönn le a többi anyukával. Szétköpködi a maghajat a játszótéren, tele van vele az egész játszótér. Megmertem említeni, hogy pár hónap múlva az ő gyereke is a kavicsokkal fog játszani ami most tiszta maghaj és még ő volt felháborodva nem értette az egészet. Egyáltalán minek jön még olyan kicsivel a játszótérre? Csak azért, hogy más anyukákon csámcsogjanak a batátnőikkel. Az milyen vékony, az milyen kövér ő neki miért van így öltöztettve a gyereke, nézd már ez, hogy néz ki ebből áll a társalgásuk.

A dohányzó anyukák engem nem nagyon zavarnak. Csak ne dobják el a csiket.Szabad levegőn nem éri őket annyira a füst, zárt térben már lehet, hogy zavarna. Az én párom is dohányzik de ő mindig elmegy a kijelölt dohányzó részhez. Ez is csak IQ kérdése.

2010. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok!

Nálunk hál istennek már eu-szabvány játszók vannak,bekerítve reggel 7-től este 21 óráig vannak nyitva,kijelölt dohányzóhellyel!Ott nem zavar ha valaki rágyújt,mert teszi ezt kultúráltan,elvonulva a dohányzóhelyhez.

DE! Én is áttam már olyan anyukát,aki gyerekkel és kutyával jött a játszóra és bizony hiába a tábla ő behozta a hatalmas kutyáját.A kutya végtermékeit sem takarította el maguk után,nem beszélve arról,hogy szabadon engedte,és én inkább kisétáltam a gyerekeimmel a játszóról.Véletlen megharapja valamelyiket a kutya és utána még én lennék leugatva,hogy a gyerekem talán ingerelte a kutyát:S


Úgyhogy igen!Nem szabad keverni a nyitott játszótereket az eu-s bekerítettel!A nyitottra persze,hogy bemegy akárki,és utána lehet a kutyakakiban sétálgatni.

Persze,hogy nyitott játszón eldobálják a csikkeket,mint ahogy a kutyakakit sem szedik össze:S

De nem kell hőbörögni,hanem tessék bemenni az önkormányzathoz,és petíciót gyűjteni egy új játszótérhez!

Sehol nincs kiírva,hogy CSAK anyuciknak és gyerekeknek engedett a belépés,ha nem tetszik a nyílt játszó,nem kell odavinni a gyereket.

2010. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

Kutya sz@aros dologgal egyetértek. Nekem semmi bajom a kutyákkal, engem az olyan kutyások idegesítenek akik nem szedik össze a szart a kutyájuk után. Nagyon bosszantó tud lenni ha az ember elmegy sétálni, legyen az játszótér vagy járda egyfolytában a szart kell pucolnom a cipőről.

Na de, hogy ne csak a kutyásokat szidjuk, vannak olyan anyukák akik arra nem képesek, hogy csokispapírt,zsepit összeszedjék a gyerekiek után.

Dohányzás: hol van az megírva, hogy egy anyuka nem dohányozhat? Miért zavar? Friss levegőn vagytok vagy nem? Ennyire görcsölni sem kell.:S

2010. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!