Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit szóltok a játszóté...

Anyukák mit szóltok a játszótéren dohányzó anyákhoz? És akik ott sétáltatják a kutyáikat ahol játszanak a gyerekeink?

Figyelt kérdés

Engem annyira felbosszantanak! Miért kell a gyerkőcöknek kutya sz@rban és bagó füstben játszaniuk???

De gyáva vagyok, nem merem elküldeni őket a fenébe pedig azt kéne! Inkább a babámat bűntetem és elmegyünk onnan :(


2010. márc. 3. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj,hogy mindenki azt csinál amit akar....Sajnos.E`n a kutyásokra rtászólok,miután még tábla is van,hogy kutya´nak tilos!!!Ha valakinek ez érthetetlen,....

A cigizös anyukák engem is bosszantanak,pláner mikor a gyerek felett pöfékelnek,de az ö dolguk.....

Èn is arrébb megyek,mert semmi közöm hozzá,hogy ki mit csinál.

Egy ex bagós anyuka.....

24 hós e´s 39 hetes km.

2010. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én cigizek,de ha elmegyek a gyerekkel sétálni,vagy játszó térre,eszembe sem jut rágyújtani... Elég furcsa látványra is szerintem ha valaki ott cigizik.
2010. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Engem is nagyon felháborít! Sajnos ahol lakunk, nem egy jó környék, még beszólni sem mernék, a végén még megkéselnek. Alig várom már a jó időt, hogy mehessünk a kedvenc játszónkra. De mivel az autóval is kb 15-20p, ezért csak akkor érdemes, amikor már reggeltől ebédig ott tudunk lenni. Addig meg marad a közeli szutykos játszótér.

Engem legjobban az zavar, hogy még a kaput sem képesek maguk után becsukni. Illetve egyesek nem ismerik a szemetest sem :(

2010. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Felháborító, hogy nem gondolnak az emberek ilyen apróságokra:-( Szegény anyukák és gyerekek. Nálunk most nyílt egy zárt játszótér ahova nem lehet be menni kutyával, piával, cigivel és este lezárják, ha mégis rendbontás lenne ott egy telefonszám, amin lehet szólni. Eddig mindenki betartotta a szabályt és nagyon szép rendezett a játszótér
2010. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nagyon sok ember nem figyel a másikra, csak azt csinálja ami neki jó. Engem a bagózó anyukák jobban kiakasztanak, hiszen nekik is gyerekük van, tudniuk kéne hogy nem helyes. Sok gyermektelen kutyatulajdonos meg nem gondol bele a dolgokba, persze ez nem mentség, biztos szólnék nekik. Nekem még nem volt babám, viszont volt kutyám (panelban laktunk), de soha nem mentem vele a játszótérre, akkor sem ha éppen üres volt, mert rossz idő volt vagy korán reggel/késő este. Pedig a környkébeli gyerekek nagyon szerették a kutyámat, ha meglátták, kiabáltak, integettek, volt aki odajött az anyukájával ha meg akarta simogatni, de be a játszóra sose vittem. Ahol most lakunk ott szerencsére sem cigiző anyuka, se kutyás gazdi.
2010. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
14.23. vagyok. Az előbb írtam hogy biztos rájuk szólnék, de igazából sajnos én is olyan vagyok mint te, általában nem merek szólni.
2010. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De természetesen Nektek mindent szabad (és akármilyen hangnemben, "húzzál innen a mocskos korcsoddal a b*dös p*csába, mert itt gyerekek vannak- mondhatom szép az anyuciktól, szép példa) és mindig igazatok van, ezért utáljátok az összes normális kutyást, mert ti találkoztatok néhány kultúrálatlan személlyel! Akkor emlékeztetlek hogy csak a játszótér a tulajdonotok! Ehhez képest megpróbáljátok az összes "helyetekről", utcáról, parkból, járdáról kiűzni a normális kutyásokat, pedig nekem aztán senki ne szóljon be azért mert elsétálok a játszótér Mellett az engedelmes, lábnál követő kutyáimmal! Először nézni kéne és utána beszólni! Azon kívül nem kell azt hinni hogy istenek vagytok, és hogy a kölykötök azt csinál amit akar! Hogy szó nélkül odamegy a kutyákhoz, és ha én szólok hogy nem akkor még én leszek lecseszve hogy mit képzelek hogy nem engedem megsimogatni a kutyám! Úgyhogy nézzetek magatokba, ti sem vagytok jobbak akkor meg mit vártok!?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__683921-titeke..

2010. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Te aztán nagyon kész vagy! :)

Semmi ilyesmiről nem volt szó,hogy utálná is valaki a kutyásokat,és nem az utcáról vagy a parkból szeretné bárki is kitiltani,csupán arról volt szó,hogy a JÁTSZÓTÉRRŐL.Én is kutyás is vagyok,gyerekem is van,de mindennek megvan a maga helye és ideje,és ezt minden normális ember így gondolja...

2010. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát persze, azért üvöltöznek rám az ablakból az anyukák mert a gyerekük nem tud aludni, mert mi elmegyünk a házuk előtt... Rám elég sok házból, és a többi kutyásra is (csakhogy ne mondhassátok hogy az én undorító modorom és képem miatt van), és még tudnék mesélni, pedig érdekes módon nem szoktam sz*rt hagyni a házuk előtt, játszótér meg nincs a környéken. Ha tudnátok hány apuka és anyuka fenyegetett meg hogy bántja a kutyáim (őedig ők ártatlanok) vagy engem?!? A gyerekeik előtt, aztán még csodálkoznak az iskolai lövöldözésen meg hogy egyesek kínozzák az állatokat. De hát mégis mit csináljon a gyerek amikor apucitól azt hallja, hogy ha " mégegyszer erre hozod a dögöket akkor lelövöm őket léguskával"? Ti az ilyeneket kicsit sem szégyenlitek mert jogos (amúgy nem is az)? Abban a kérdésben is elég sokan, egymást nem ismerő emberek is ugyanazokat a problémákat írták le de persze azt nem kell figyelembe venni. :) Inkább kitaláltok akármit csakhogy ne derüljön ki, ti mekkora hárpiák vagytok. Én is utálom a sok sz*ros pelenkát sétáltatás közben a határban, mert egyeseknek nincs kedve szemetest fizetni... Szóval ez mehetne odavissza... Nem a normálisakat kéne bántani egy-két hülye ember miatt aki kutya nélkül is hülye... Magyarul nem kéne túlzásba esni. Szóljatok be annak aki a játszótéren kakiltatja a pitbullját, de az a baj hogy alap nélkül minden kutyásnak beszóltok. A kedvencem amikor apuka, szerett felesége és leányai körében, óvatosan szétnéz, majd mikor tiszta a levegő akkor gyorsan ráver a kutyám fejére esernyővel, mivel az házat őriz. Igazi családi program. Amúgy én még sosem láttam olyan embert aki játszótéren van a kutyájával, pedig az anyukák állítása szerint állandóan ez történik, sőt az a kedvenc helye a kutyáknak.
2010. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Ja és még annyit hogy attól mert kutyád van még nem leszel rögtön kutyás. Ahhoz egy kicsit több kell ennél...
2010. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!