Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben változott a külsőd,...

Miben változott a külsőd, megjelenésed, mióta édesanya lettél?

Figyelt kérdés
Pl ugyanolyan ruhákat hordasz? Ugyanúgy odafigyelsz, hogy csini légy? A hajad ugyanúgy hordod? Mindenre kiváncsi vagyok :)
2015. ápr. 9. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

A ruhák maradtak, a méret maradt, a haja is ugyan az, de csinosabbnak érzem magam, most vagyok igazán nő.

Sokan meglepődnek, hogy 2 kicsi gyerekem van és ilyen jól nézek ki. Ez rengeteg önbizalmat ad.

2015. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1 gyerekem van,nagyjából 1 éves koráig szenvedtem az időhiányban, így nem tudtam kielégítően foglalkozni a ruhatárammal, és magammal, főleg az ápoltságra és egyszerűségre törekedtem, tehát tiszta, rendezett ruha (főleg szabadidős jellegű), no smink, egyszerűen hordható frizura, barna színnel, magam festettem, fodrászhoz ritkán jutottam el.Köröm csak rövidre reszelve, no festés.


2. évünk: rendszeresen járok fodrászhoz, szín maradt, de minden reggel be tudom állítani a frizurát, sminkelek minden nap alap szinten, körmömet 2 naponta lakkozom (mosogatás megsínyli). Ruhatár változatlan, kényelmes, de ápolt legyen az összhatás.Alakom nem a régi, de a hibákat, változást csak én látom, lazább ruhákkal takarok, ahol kell. Ja, heti 3-4x tornázom.

Nagyjából ennyi jutott eszembe.

2015. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!