Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen szerettél volna...

Hány évesen szerettél volna édesanya lenni és végül mikor született meg az első babád? Miért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26,27 évesen szerettem volna. 33 voltam. A férjemet majdnem 26 évesen ismertem meg. Kb 29 éves koromtól próbálkoztunk a babával, de gondok voltak így csak 33 évesen sikerült, de így is nagyon jó. :)
2013. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27-28 éves korom körül szerettem volna először édesanya lenni, de 33 éves voltam, mikor a kisfiam megszületett.Az oka csak annyi volt, hogy elmúltam már 30 mire találkoztam azzal az emberrel a legtökéletesebb társ nekem és apa a gyermekünknek.
2013. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Először 18 évesen gondoltam rá, majd elég intenzíven 22-23 évesen.

Utólag már látom, jól döntöttem, hogy nem akkor vállaltam. 29 évesen született meg az első és 34 évesen a második.


Még valami eszembe jutott: Az iskolában anno írnunk kellett egy fogalmazást: Egy napom 2000-ben. Akkor gyerekfejjel úgy gondoltam, 22 évesen milyen felnőtt már az ember, már lesz házam, autóm, férjem, gyerekeim.

22 évesen csak 1 diplomám volt, meg egy kezdő állásom, semmi több. :-)

2013. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Olyan 28-30 évesen szerettem volna az első gyermekemet megszülni. Ehelyett 23 évesen anya leszek egy-két héten belül. Igazából azt mondták az orvosok, hogy segítség nélkül nem fogok tudni teherbeesni, ezért amikor egyszer nem védekeztünk a férjemmel, nem vettem be esemény utáni tablettát, mert visszacsengtek a fülünkbe az orvosok szavai, és nem akartuk, hogy még jobban megzavarjam a hormonháztartásomat. Persze nagyon örültünk, amikor kiderült, hogy teherbe estem, igazi csoda, hogy sikerült és a terhesség során sem volt hála istennek semmi probléma eddig (kopp-kopp).
2013. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24-25 körül. 26 már összejöhetett volna ha sikerül hamar de sajnos azóta is csak várjuk a csodát ne de reméljük mostmár nem sokáig kell várni. Számomra ezt nehezebb volt feldolgozni hogy nem leszek fiatalon anyuka mint az hogy meg kell érte szenvedni. 30 évesen már a a másodikat akartam szülni most örülök ha az első sikerül addigra. Dehát ember tervez Isten végez.... 29/N
2013. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen akartam szülni, de nem sokat késtem vele, mert 25 évesen lett meg a baba, Hogy miért? Mert így alakultak a dolgaink, pedig már 8 éve együtt vagyunk a férjemmel.
2013. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24 éves voltam amikor megbeszéltük a párommal, hogy jöhet a baba mert mindketten nagyon vágytunk rá. Sajnos hiába próbálkoztunk nem sikerült, ezek az évek alatt voltak nehéz időszakok emiatt, volt amikor engem volt amikor a páromat viselte meg jobban a sikertelenség. Aztán előző év karácsonyán pozitivat teszteltem, hihetetlenül boldogok voltunk viszont csak január közepén mentünk orvoshoz, nem mertük beleélni magunkat, de megállapitotta hogy 7 hetes terhes vagyok. Felhőtlenül boldog időszak volt az egész terhességem és azóta a baba is megszületett, kisfiú és 3 hetes. Most 28 éves vagyok.
2013. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kislánykoromban azt mondtam, hogy 2000-ben fogok szülni (23 évesen). Aztán csúszott 7 évet. :)

Akkor ismertem meg a férjem, előtte nem lett volna "kitől" szülni.

30.32.35-el szültem a gyerekeimet. Tökéletes így. Egy negyedik még nincs kizárva, de nem is tervezzük most.

2013. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a húszas éveim közepétől szerettem volna babát, sajnos máshogy alakult, sok évet vártunk rá.

Lombikbabánk lesz, 33 vagyok.

2013. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam a fiatal 20as éveimben az anyaságra- sem pszichésen nem voltam rá érett, a téma nem érdekelt, sem a kapcsolataim nem voltak olyanok.

Mindigis valamikor 30 éves korom körülre terveztem családot, gyermeket.

33 voltam, mikor a kisfiam született, előtte 2 évvel ismertem meg a férjemet, akivel el tudtam már mindezt képzelni.

Kis csúszással, de nagyjából úgy alakult a családtervezés is, ahogyan megálmodtam.

2013. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!