Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan édesanya,...

Van köztetek olyan édesanya, aki nem tud főzni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy nincs ideje, hanem hogy konkrétan nem tud, ezért hozatja az ételt, vagy más főz helyette. Mit szólnak ehhez mások?
2014. nov. 17. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, nem teljesen a kérdésre válszolok, de: a saját életetekbe miért engeded, hogy bárki, külső személy beleszóljon?

Baromi sok stressztől kímélheted meg magad, ha nem akarsz mindenkinek megfelelni.

2014. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen anyukát, és ismerve a főztjét, tuti jó döntésnek tartom, hogy rendel. :)

Őt mondjuk nem érdekli más mit gondol. Így tudja, akarja megoldani. Ennyi.

2014. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Én ismerek ilyet. Csak tojáslevest és grizes tésztát tud csinálni. :) Mindig mosolygok, amikor meséli:összedobtam gyorsan egy tojáslevest és egy grizes tésztát. :) De ezt csak akkor kell, ha valamiért a férje nem főzött meg több napra. Ugyanis ő szakács. Meg az is szerencse, hogy a gyerekek szeretik a tojás levest, meg a grizes tésztát.

Az anyuka csak röhög rajta, hogy nem tud főzni, mondván minek neki, hisz a férje úgyis megfőz.

2014. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Mi az hogy nem tud? :)))

Felüti a szakácskönyvet, csinálja amit írnak és tádááám kész a kaja. Mit lehet ezen nem tudni? :)

Azt már inkább elfogadom hogy valakinek nincs kedve főzni és ezért kajat rendel de az hülye kifogás hogy nem tud főzni :D Nem tudás kell hozzá csak akarat.

2014. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk hogy tudok főzni, ellenben utálok. Mondjuk már ovis a gyerek, szóval ő ott eszik, de mi a párommal kb. a hét minden napján vagy rendelünk, vagy menüzünk valahol. Senkinek semmi köze hozzá. Ismerek még anyukát, akik szintén ezt csinálják, a gyereknek főzött, amíg az kicsi volt, amit nagyon muszáj volt, de azóta is vagy szülőknél esznek, vagy étteremben. Ő sem nagyon zavartatja magát a dolog miatt.
2014. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Rendelni is lehet a kaját, persze, időspórolásból. De az, hogy nem tud és nem akar, ebben az esetben azonos. Mindenki tud főzni, csak akarnia kell. Ha nem akar, akkor rendeljen, nyugodtan. Az is étel. Jobb, mint a szendvics. Az, hogy mások mit szólnak hozzá, engem speciel nem érdekelne. Volt időszak, amikor rendeltünk, mert időm nem volt főzni munka, suli és gyerek mellett, most már van, így nem rendelünk. Akkor sem kértem ki senki véleményét, és most sem teszem.
2014. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Van! Nem én, az egyik barátnőm! Nekem is furcsa mondjuk,hogy valaki nem tud. Mert az,hogy nincs kedve, ideje, az más. De a tudás annyi,hogy elővesz pár receptet, aztán próbálgatja.

Engem nem érdekel,hogy ki főz vagy nem. Nyilván a családnak kell ezt megszokni. Ők megtehetik,hogy hozatják az ételt. Mi is megtehetnénk, hogy ha nem is mindennap, de többször egy héten menüt együnk, csak sem a férjem, sem én nem rajongunk az éttermi kajáért.

2014. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan barátnőm, aki valóban nem tud főzni. Hiába próbálkozik, egyszerűen nincs érzéke a dologhoz, és nem lesz finom az étel, pedig tartja magát a receptekhez. Ez van. Ellenben nagyon jól tud sütni, a párja meg jól főz. Kiegészítik egymást.
2014. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!