Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben változott a külsőd,...

Miben változott a külsőd, megjelenésed, mióta édesanya lettél?

Figyelt kérdés
Pl ugyanolyan ruhákat hordasz? Ugyanúgy odafigyelsz, hogy csini légy? A hajad ugyanúgy hordod? Mindenre kiváncsi vagyok :)
2015. ápr. 9. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
A hajam szerkezete megváltozott, kevésbé hullámos, és kb. 10 centivel rövidebben hordom, a színén épp most tervezek változtatni. A ruháim ugyanazok, de most inkább a kényelmesebb darabokat választom, mert futok a másfél évesem után, és az nem praktikus magassarkú szandálban, harisnyával, szoknyában... :) Nem szempont, hogy csini legyek. Ápolt vagyok, tiszta, természetes, de nem sminkelem agyon magam a játszótérre, vagy nem lövöm be a hajam, minden áldott reggel. A férjem ezt szereti, szerencsére, nem kell megjátszanom magam előtte.
2015. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

20 kg-ot híztam sajnos, aminek csak a fele ment le szülés után, azóta sem. Most 75 kg vagyok 171 cm-hez.

Hajam szine feketéből szőke lett, de ugyanúgy hosszú.

Nyilván ruhák már nem olyan dögös alakot követőek mint azelött,de nem is bánom.

Sminkelek mikor elmegyünk, és azért csinos ruhákat hordok.

Annyi,hogy nem tudok hosszútávon magassarkút hordani.

Most várom a 2.babát, de most odafigyelek,hogy ne egyek annyit,mint az elsővel.

28 éves anyuka

2015. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2 válaszoló. Miért lett a fekete hajadból szőke? :)
2015. ápr. 9. 17:57
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Első gyermekem után semmi nem változott, megcsináltattam a körmöm,hajam, a ruháim maradtak, második gyermekem születése után csak annyi változott,hogy lazább felsőket hordok mert kötény hasam lett.Illetve az első teherbeesésem óta kényelmes francia bugyikat hordok,már nem tudom elviselni a tangát, azelőtt csak azt hordtam.
2015. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
úgyanúgy sminkelek, a ruhák hasonlók de még figyelnem kell,hogy olyat vegyek fel amiben könnyen tudok szoptatni. a hajamat vagy összekötöm,vagy eltűzőm,mert egyszerűen belekap és megtépi
2015. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


Egyszerűen jött egy ötlet, hogy már unom a feketét ( az is festett volt) 7 évig volt fekete. Szülés után 3 hónappal már szőke lettem. Szerencsés vagyok, mert mindkettő szín nagyon jól áll, de persze a szőke valamelyest fiatalít. :P

2015. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még szoptatok, tehát a csini melltaróim pihennek, fölsőben is v szoptatósat hordok v olyat, amuben tudom a babát etetni. Korábban gyakran volt rajtam magassarkú, most ez felejtős, egyelőre a parfümöm is mellőzve van, minden más maradt, csak több szervezést igényel.
2015. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok extrem. Szules elott szoke hajam volt, benne mindenfele szinekkel. Volt műraszta is meg mindenfele. Az oltozkodesem is extrem volt. Az elso gyerek utan a szoke haj maradt, szin mentesen. A ruhataramat lecsereltem csinos es szexy ruhakra. A masodik gyerek elott 1 evvel barnara festettem a hajam, mert untam hogy nem no meg vallig eronel tovabb. Azota barna a hajam es hosszu. A ruhaim maradtak ugyanazok a csinosak. Sminkelni is minden nap szoktam, apolom a borom, szoliba jarok stb. Nekem szerencses a genetikam, mert 2 gyerek utan is ugy nezek ki mint egy tini. 48-50 kg vagyok 165 cm-hez, nincs se csikom se semmi. Ez tenyleg mazli, anyukamnak koszonhetem, mert oszinte vagyok, semmit nem tettem azert hogy igy nezzek ki, egyik esetben sem. De mas teren meg nem hagyom magam lerobbanni, muszaj hoznom a formam, nem konnyu mert az 5 eves nagylanyom hiperaktiv en meg jo lusta tudok lenni :D
2015. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wiky93 ***** válasza:
82%
Nálam nem igazán vàltozott semmi..ugyanúgy vasalom a hajam mint előtte, sminkelek, ugyanazokat a csini rucikat hordom.. Szóval igazándiból minden a régi :)
2015. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lenyegeben semmi nem valtozott.Valtozatlanul csinosan, igenyesen oltozkodok, sminkelek stb. A hajamon a gyerekektol fuggetlenul valtoztatok neha kicsit, de csak ha kiserletezo kedvemben vagyok.Egyedul a kormeimre nem volt mostanaban idom, pedig mindig szep franciara lakkozott kormeim voltak.A kicsi meg csak 4 honapos, dolgozok is, igy egyszeruen felesleges idopazalasnak tunik jelenleg a kromos.
2015. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!