Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hisztek a démonokban?

Anyukák, ti hisztek a démonokban?

Figyelt kérdés
Láttátok a Démonok köztöt? Ott is anyukát szállt meg a démon. Szerintetek tényleg létezik vagy csak kitaláció?
2015. márc. 31. 13:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%

Te hiszel a mesékben felnőtt létedre és mi vagyunk az iq bajnokok. Hát tudom, hogy neked nem esik le, de tényleg nem állunk egy szinten ;)!

Este azért nézz be az ágyad alá, meg a gyerek ágya alá is, nehogy ott legyen a mumus :D

2015. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Én nem kötök bele ok nélkül a másikba. És olyat sem mondtam hogy hiszek benne. De ha megbocsájtasz nem süllyedek le a szintedre, de te csak idiótáskodj tovább ha akarsz, más örömöd gondolom úgy sincsen.
2015. márc. 31. 15:42
 23/30 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező! Próbálj meg nem foglalkozni a kötekedőkkel! Biztos nincs jobb dolguk....

Szerintem attól hogy még nem láttunk dolgokat, létezhetnek.... Istent se látta pl. még senki (bizonyíthatóan) mégis hisznek benne :-)

Szerencsére nem láttam a filmet.... elég parás vagyok, így nem is tervezem.

Még ha nem is valós történet....démonok létezhetnek. Hogy képesek e megszállni valakit? Ki tudja?

Ugye a rossz nélkül a jó se lehetne.

2015. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
a másik kérdésed is olvastam :-) ahogy akkor írtam,még ha megtörténtek alapján is csinálták a filmet,valószínűbb,hogy a valóságban pl. skizofrén vagy hasonló beteg volt a nő,és képzelte ezt. ne aggódj :-) aludj éjjelilámpánál, tvnél,sólámpánál,nappal pedig ha jó idő van,mozdulj ki :-) a horrort hanyagold egyenlőre,nézz vígjátékot,romantikus filmet. én meg az annabellet néztem 1 hete, kár volt. :D
2015. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Milyen másik kérdésem?
2015. márc. 31. 18:35
 26/30 anonim ***** válasza:
nemrég mikor kérdeztél a horrorfilmekről,és ezt a filmet hoztad fel
2015. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor keversz valakivel :/
2015. ápr. 1. 06:57
 28/30 anonim ***** válasza:
akkor ugyanazt a filmet néztétek,és ugyanarról kérdeztek :-)
2015. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Én már fél éve láttam azt a filmet, most az utolsó ördögűzést néztem és eszembe jutott hogy vajon ti it gondolhattok róla :D
2015. ápr. 1. 08:54
 30/30 anonim ***** válasza:

Én alapból nem hiszek az ilyesmiben, de amikor véletlen megnéztem az Ördögűzés Emily Rose üdvéért, hát volt pár kellemetlen éjszakám utána. (A véletlen azt jelenti, hogy épp ment a tévében, a főszereplő miatt elkezdtem nézni, aztán ott ragadtam előtte.)

Viszont amiket eddig írtál, nemigen értem, miért nézel ilyen filmeket. A kérdésedből ítélve bizonytalan vagy a hitedet tekintve, és félsz is. Szerintem inkább a gyerekedre koncentrálj, ne ezekre a marhaságokra. Hogy vannak-e démonok, nem tudom, de a gyerekednek biztos nagyobb szüksége van rád, mint nekik.

2015. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!