Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hisztek a démonokban?

Anyukák, ti hisztek a démonokban?

Figyelt kérdés
Láttátok a Démonok köztöt? Ott is anyukát szállt meg a démon. Szerintetek tényleg létezik vagy csak kitaláció?
2015. márc. 31. 13:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem létezik, és kapaszkodj meg, koboldok sincsenek, meg sárkányok sem. Ne nézz ilyen filmeket, ha nem bírod (én sem nézek).
2015. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Milyen anyuka vagyok? Ezt nem értem bocs :O Amugy ne gyertek ide kötekedni mert értelmetlen :o
2015. márc. 31. 14:32
 13/30 anonim ***** válasza:

Azért egy kobold meg egy sárkány más, mint egy boszorkány, démon, szellem.

Én már írtam, h láttam a filmet és picit talán hiszek bennük. Neten sokmindent lehet olvasgatni... Én azért hiszek kicsit, mert bizonyíték valóban nincs rá, h nem léteznek, de arra sem, h léteznek. Ezek nem kézzel fogahtó dolgok. Szóval ki tudja...

Olyan, mint az előző élet... Kb 2 hete volt egy cikk, h a kisfiú mindent részletesen elmondott az előző életéről. Ha tegyük fel. Létezik az előző élet, vagyis a LÉLEK, akkor démonok miért nem lehetnek...?

:D

2015. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
És egyébként ez állitolag megtörtént eset alapján készült film. De nemtudom mit higyjek mert mindent lehet olvasni. Reményeim szerint nem léteznek :DD
2015. márc. 31. 14:40
 15/30 anonim válasza:
Démonok léteznek! Ez abszolút valóságos! Bár a film nem az, az csak kitaláció, a szórakoztatást szolgálja!
2015. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem hiszek a démonokban, főleg nem egy film miatt. Inkább nézzél National Geogrphic-ot vagy mittudomén. Felnőtt létedre nem tudod megkülönböztetni a filmes fantasztikumot a valóságtól? Ne haragudj, de elkeserítő....
2015. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Neharagudj, de te sem lehetsz túl okos ha nem tudsz válaszolni anélkül hogy belémköss. Elszomorító hol tart a világ :( Az emberbe nincs semmi rossz indulat szimplán megszerettem volna beszélni meg más is elmondhatja hogy hogy gondolja, de az hogy ilyen stílusban írsz rólam, holott semmit nem tudsz rólam. Hát nemtudom....
2015. márc. 31. 15:11
 18/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted szomorú, hogy itt tart a világ XD?? Nem hiszem el hogy nem kamu, ekkora hülyék csaknem élnek közöttünk!!???
2015. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
80%
"azért a kobold más mint a démon meg a boszorkány" :DDDD Miért ők másik mesekönyvben élnek??
2015. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Igen szomrú hogy itt tart a világ hogy lassan az ember semmit nem kérdezhet mert a sok iq bajonk azt hiszi hogy tök okosakat kommentel. Sokan mintapéldányok lehetnétek komolyan mondom :/
2015. márc. 31. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!