Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek van ilyen ismerőstök,...

Nektek van ilyen ismerőstök, szerintetek nem furcsa?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm folyton olyan képet rak ki a 6 éves kislányáról, amin vicsorít, grimaszol, kancsalít, stb. Egyszóval ami nem túl előnyös egy kislánynak. Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de olyan visszataszító. Most őszintén, ti tennétek ki ilyen, határozottan nem előnyös képet a gyereketekről? Pár év múlva biztosan zavarni fogja a gyereket is, bár addig még leszedheti. Ez csak szerintem fura?
2015. febr. 28. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, van! De ott jó fej a kislány, imád bohóckodni a,szülők is ilyenek, a tesók is. Szóval nem egy rosszul elkapott pillanatképet tesz ki, hanem egy grimaszos fotót, ami a gyereknek is tetszik.
2015. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az en 5 eves lanyom mindig grimaszol mostanaban a kepeken. De annyit nyuztal, hogy ne csak a babarol tegyek ki kepet, hogy bevallaltam igy is. Hat grimaszol, istenem. Amugy nem hagyja magat lefotozni. Kesobb szerintem nem lesz ciki, viccnek fogjak fel majd.
2015. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*jav: nyuztak (bocsi tabletrol vagyok)
2015. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm, ott is 6-7 év közötti kislány van, és tele van a fb olyan képekkel, ahol a kislány a nyelvét nyújtogatja meg grimaszol. Engem mondjuk nem zavar, de azt látom, hogy az anyuka ezeket viccesnek gondolja (nyilván neki az is), de igazából elég bénán hatnak ezek a képek.
2015. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Isten bocsá, nekem ettől olyan, mintha fogyatékos lenne a kislány és ez olyan visszatetsző, hiszen elvileg nem az. Mások olyan képeket tesznek föl, amin szép a gyermekük, vagy kedves, ez az illető, meg mintha direktbe a rondákat válogatná össze. Nem tudom, nekem ez nagyon megalázó lenne és sehogyse látom viccesnek.
2015. febr. 28. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Na és ha neki így is szép a gyereke? Ha ő ilyenkor látja a legszeretnivalóbbnak?
2015. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
TE nem látod viccesnek,NEKED tűnik fogyatékosnak.Nem Te vagy a szülője,és ennyi.
2015. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ritkán rakok ki képet a gyerekeimről az FB-re, de akkor próbálok előnyös képet válsztani.

:)

EGyszer kétszer poén, ha ilyen grimaszolós képet rak fel a lányáról, de ha mindig csak ilyet, az tényleg olyan, mintha nem lenne egészen százas a kiscsaj! :)

2015. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!