Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez nagyon furcsa! Mi lehet?

Ez nagyon furcsa! Mi lehet?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem. Nem láttam értelmét, hogy fizessek bármelyik orvosnak is, így konkrétan letojtak. Hazajövetelem után magzatburok-darabok távoztak belőlem.

A 6. hét után szexeltünk óvszerrel, mindig védekeztünk rendesen, kivéve egy alkalmat. Akkor a megszakításos módszert használtuk. Ez volt olyan 6-8 hete.

Mostanában ugy érzem, mintha rugdosna a magzat. Mikor hason fekszek, akkor is olyan, mint mikor terhes voltam és már mozgott.

Tudom, hogy nem mozog egy ilyen kicsi magzat, és csináltam tesztet is, negatív. De ez mitől lehet, mivel tuti, hogy nem vagyok terhes!?


2014. okt. 17. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,,de a helyedben azonnal mennék orvoshoz!
2014. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is már akartam kérdést feltenni.Hasonlóak a tüneteim.Érdekelnek a válaszok!
2014. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
ezeket úgy tudom fantomrúgásoknak nevezik.
2014. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A belek rendeződhetnek vissza,amugy sokan a szülés után un fantom-mozgásokat éreznek...
2014. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes érzés. 9 hónapig csak lakott odabent valaki. Idő kell míg visszarendeződnek a dolgok a hasadban. Lehet, hogy ezért van olyan érzeted mintha rugdosna. Én 6 hónapja szültem és még mindig úgy érzem, mintha mozogna a babám a hasamban.
2014. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális jelenség,nem kell megijedni.

A hasűri szervek rendeződnek vissza a helyükre,hisz a méh növekedése közben alkalmazkodniuk kellett és elvándoroltak.

Szülés után,akár 1 évbe is beletelik mire visszaállnak a helyükre.Aggodalomra semmi ok! :)

Egy ápolónő/anyuka

2014. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) Megnyugodtam.
2014. okt. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!