Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa, ha egy...

Szerintetek furcsa, ha egy ikerpárnak nagyon különböző neve van?

Figyelt kérdés
Pl. Izabella és Maja. Vagy Marcell és Iván. Vagy bármelyik két név, ami teljesen más kaliberű.
2015. jan. 10. 17:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem összecsengő nevekre, hanem hasonló jellegű nevekre gondolt. És igen, nekem furcsa lenne egy Töhötöm meg egy Brendon vagy egy Luszeszita meg egy Borbála mint ikerpár. De az általad felsoroltak nem.
2015. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég találkoztam egy anyukával, 3-as ikrei voltak, 3fiu. Bence-Antal és Dominik.

Pont ezen gondolkodtam el, hogy van egy Antal egy nagyon régies és nem is túl divatos név, van egy tucatnév, a Bence és akkor ez megfejelve egy Dominikkel-ezzel a külföldies névvel... nagyon nem tetszett ez a 3név együtt. (persze a kicsik nagyon tündériek voltak)

Lehettek volna akkor inkább pl:

Antal-József-János

Bence-MÁté-Levente

Dominik-Kevin-Brendon

2015. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Akik azzal jönnek, hogy a kérdező régi-modern párosítás miatt kérdezi, azok miből feltételezik? Mert a kérdező példáiból biztosan nem...
2015. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem furcsa! milyen nevet választottatok?
2015. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
72%
Egyet értek az előttem szólókkal! Mi sem adtunk összecsengő neveket iker lányainknak.(Dana-Léna)
2015. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!