Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit csináljak vagy...

Anyukák mit csináljak vagy mit szedjek hogy ne készüljek ki?

Figyelt kérdés
A napi mókuskerék az hogy csak teszem a dolgom magamra egy percem se jut kinomba már kiirtm a facere h bébiszittert keresek de nem ir senki. A páromat nemtudom felébreszteni csak aludni jár haza de nem érdekel akkor ma nem megy dolgozni minden nap 1 órán keresztül ébresztem mert napi 3 órát tud csak audni és fáradt. Elegem van én ezt nem bírom tovább senkim nincs egész nap csak a gyerekek beszélnek hozzám mindenkibel csak facen tudom tartani a kapvsolatot ha igy megy ovább én mefogom ölni magam. Lealázo válaszokat nem kérem mert nem fogok reagálni
2015. jan. 8. 11:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Úgy néz, mintha azt mondaná hogy..... lehet, hogy nincs is semmi baja veled.

És a gyerekek hova járnak oviba? Az többi ovis hol lakik?

2015. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Ha kis településen laksz, gondolom, ismered az ott lakókat. Ha van ott olyan nyugdíjas, vagy egyetemista, akiről úgy gondolod, hogy megbízható, esetleg kérdezd meg direktben őt, hogy vállalná-e néha a gyerek(ek)et.
2015. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Senkit nem ismerek. Az többi ovis a szomszéd falubol.
2015. jan. 8. 11:55
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Te már tettél fel ezzel kapcsolatban kérdést, ugye?
2015. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nem tettem még fel miért?
2015. jan. 8. 11:58
 26/36 anonim ***** válasza:

Szia én is vasi vagyok (20km szombathelytől)

Szintén pici babámmal vagyok itthon.

Merre laksz?

2015. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Írok privit.
2015. jan. 8. 12:05
 28/36 anonim ***** válasza:

Egyrészt akkor próbálj meg ismerkedni. Akár a boltossal is szóba elegyedhetsz (gondolom, a boltba át szoktál menni), vagy a másik anyukával, vele meg biztos lenne közös téma a gyerekek miatt.

Bébiszitter ügyben meg tehetsz ki apróhirdetést a lakóhelyeden, nem tudom, postán, boltban, stb. van-e erre lehetőség. Vagy megkérdezheted pl. a boltost hogy tud-e valakit ajánlani, gondolom, ő sok mindenkit ismer.

2015. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
#26 - csak nem Velem vagy Bozsok?
2015. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Parod szombat-vasarnap is egesz nap dolgozik?


Hetvegen par orara bevallalhatna a gyerekeket, te meg bebuszozhatnal a varosba egyedul, maszkalhatnal egy kicsit.


Autotok nincs?

2015. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!