Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit csináljak vagy...

Anyukák mit csináljak vagy mit szedjek hogy ne készüljek ki?

Figyelt kérdés
A napi mókuskerék az hogy csak teszem a dolgom magamra egy percem se jut kinomba már kiirtm a facere h bébiszittert keresek de nem ir senki. A páromat nemtudom felébreszteni csak aludni jár haza de nem érdekel akkor ma nem megy dolgozni minden nap 1 órán keresztül ébresztem mert napi 3 órát tud csak audni és fáradt. Elegem van én ezt nem bírom tovább senkim nincs egész nap csak a gyerekek beszélnek hozzám mindenkibel csak facen tudom tartani a kapvsolatot ha igy megy ovább én mefogom ölni magam. Lealázo válaszokat nem kérem mert nem fogok reagálni
2015. jan. 8. 11:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%
Megnézium, multivitamin szedése nem árt. Próbálj valahogy kiszakadni, legalább valami baba-mama klubba eljárni heti rendszerességgel, ott legalább élő emberekkel találkozol.
2015. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Már 7 éve itthon vagyok. Itt nincs semmi csak egy pici bolt aztán ennyi
2015. jan. 8. 11:37
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Merre élsz? Melyik város? Hátha van a közelben valaki! Ha közel laknál hozzánk, én segítenék, ha tudnék! Írd ki, kb. merre vagy, hátha lesz jelentkező, aki legalább a fejed a vízszint felett tartja, emberi kapcsolatok kellenek, az ember társas lény! Kitartás!


itt is kereshetsz segítséget: www.szivesseg.net


Nyiss, és keress megoldást, meglesz!!!!

2015. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Vas megye
2015. jan. 8. 11:41
 5/36 A kérdező kommentje:
Oda már próbáltam belépni de valamiért nemtudok
2015. jan. 8. 11:41
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én 5 éve vagyok itthon, közben kétszer költöztünk új városba, legutóbb most nyáron. De itt legalább van hova menni a gyerekkel. Nincs a közeletekben egy nagyváros, ahova reggel el tudnál utazni a gyerekkel, délben meg vissza?
2015. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Valami nyugtató vagy valami kéne de basszus még orvoshoz se tudok bemenni a városba.
2015. jan. 8. 11:42
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem sajnos mert a nagyobbak rosszul vannak a buszon a pici meg végigüvölti az utat meg az úgy nem jó hogy gyerekekkel az több stessz mintha itthon ülnék
2015. jan. 8. 11:43
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi gyerekkel vagy otthon? A nagyobbak sem járnak közösségbe?
2015. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Az egész amit kint töltök felnőtt emberekkel amikor itt a faluba elmegyek a körmöscsajhoz havont de oda is csak gyerekkel tudok menni de az nagyon jol esik utána néhány napig jó kedvem van tele vagok energiával dehát minden héten meg nemtok körmöt töltetni :(
2015. jan. 8. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!