Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit csináljak vagy...

Anyukák mit csináljak vagy mit szedjek hogy ne készüljek ki?

Figyelt kérdés
A napi mókuskerék az hogy csak teszem a dolgom magamra egy percem se jut kinomba már kiirtm a facere h bébiszittert keresek de nem ir senki. A páromat nemtudom felébreszteni csak aludni jár haza de nem érdekel akkor ma nem megy dolgozni minden nap 1 órán keresztül ébresztem mert napi 3 órát tud csak audni és fáradt. Elegem van én ezt nem bírom tovább senkim nincs egész nap csak a gyerekek beszélnek hozzám mindenkibel csak facen tudom tartani a kapvsolatot ha igy megy ovább én mefogom ölni magam. Lealázo válaszokat nem kérem mert nem fogok reagálni
2015. jan. 8. 11:34
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
De a 2 nagyobb ovis
2015. jan. 8. 11:45
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek a gyerekek? Mind a 3 otthon van egész nap?
2015. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
6, 3, 1,5
2015. jan. 8. 11:46
 14/36 anonim ***** válasza:
76%

Én nem bántani akarlak,de akkor miért vállaltál 3 gyereket?Miért nem mentél el dolgozni a második gyerek után??Miért kellett még egy harmadikat is szülni?

Bele fogsz ebbe bolondulni!!

2015. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Mert védekezés mellett fogant és nem volt szivem elvetetni.
2015. jan. 8. 11:49
 16/36 anonim ***** válasza:
Beszélj a védőnővel, segítsen baba-mama klubot szervezni, hisz biztos más anyukák is vannak a faluban. Lehet beszélgetni, tornázni, recepteket cserélni, mondókákat tanulni, kézműveskedni, egymás gyerekére vigyázni. Tedd meg te az első lépést.
2015. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kisgyerekes anyuka a faluban? Összejárhatnátok. Vagy ha akadna több anyuka is, csinálhatnátok klubb féleséget is. Azt hiszem Lukácsházán is most kezdték el pluszban Gyöngyösfalu és a környező faluk anyukáit összetoborozni egy kis heti klubbozásra. Nálatok nem lehetne valami hasonlót összehozni?
2015. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem megoldható, hogy a két nagyot beadod reggel az oviba, 8-as busszal bemész a városba, ott elmész játszóházba/babaklubba/hímzéstanfolyamra az egy gyerekkel, és egy dél körüli busszal haza? Milyen messze van nagyobb város?
2015. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Itt rajtam kivül csak 1 kisgyerekes van de az meg utál valamiért olyn rondán néz rám mindig a boltba.


Valaki bébiszittert nm tud ajánlani?? Azt megköszönném.

2015. jan. 8. 11:50
 20/36 A kérdező kommentje:
40km a város. De végigüvölti az utat isten ments.
2015. jan. 8. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!