Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor ideális a...

Szerintetek mikor ideális a gyerekvállalás az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Nő 28, férfi 35. 9 hónapja vannak együtt, közös lakás tervben van, jövő őv elejétől keresünk. Munkahelyünk van.

2014. dec. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzitek, hogy eljött az ideje. Akkor pont. Nem kell évekig húzni, ha már most tudjátok, hogy mit akartok. Nem lesztek fiatalabbak.
2014. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minimum egy év együttélésre szükség van, akkor már ki szokott jönni mindenkinek a "hülyesége" és már nagy valószínűséggek el lehet dönteni, hogy hogyan tovább.

Én a közös lakás vásárlását is mindenféleképpen megvárnám.

2014. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyetekben megvárnám az összeköltözést. Lakjatok együtt egy jó pár hónapot, fontos, hogy megismerjétek egymást, ami csak az együttéléssel lehetséges. Volt egy szerelmem az egyetem alatt, a tanárom volt, szerettük egymást, terveztünk egymással, de nem éltünk együtt. Boldogan szültem volna neki gyermeket. És nagyon rosszul tettem volna. Utólag jöttem rá, hogy egyáltalán nem ismertem, nagyon különböztünk.

Aztán pár év múlva megismertem a férjem, nagyon szerelmesek voltunk az első pillanattól kezdve, szinte rögtön hozzáköltöztem. És jó döntés volt. Megismertük egymást, összepasszoltunk, meg is kérte a kezem, azóta van egy kisfiunk és a kislányunkat várjuk. Nagyon boldogok vagyunk, továbbra is összepasszolunk. Szval kell az együttélés. Aztán jöhet a baba, ha még akkor is úgy érzitek.

2014. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor ti úgy érzitek. Szerintem a közös lakásvásárlás nagyobb döntés. Abból a szempontból, hogy azt meg lehet bánni. Azt, hogy van egy gyereked, akit imádsz, sosem fogod megbánni. Legalábbis én így vagyok vele.
2014. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!