Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik sokat vannak...

Anyukák, akik sokat vannak egyedül?

Figyelt kérdés

Szoktatok arra gondolni, hogy mit tennétek akkor, ha egyedül lennétek a gyerekkel és betörnének? Vajon mi lenne a reakció?

Én minden éjjel egyedül vagyok a 3 gyerekkel, és én nagyon félek. Van 2 kutya, de sajnos őket is le lehet kenyerezni pár módszerrel. Felénk elég sok a betörés, ezért félek.


2014. dec. 23. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sokat vagyok egyedül a gyerekekkel, akkor velem alszanak egy szobában. Az előszobában van egy gumilövedékes gáz riasztó pisztoly a szekrényben. A férjem ragaszkodott hozzá, legalább félévente el kell menni lőgyakorlatra is, hogy merjem és tudjam használni szükség esetén. Ez nagyon megnyugtat. De soha ne kelljen használni...
2014. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szomszédunkba betörtek nemrég éjjel, úgy, hogy épp aludtak. Én azóta annyira féltem, hogy a belső riasztónk mellé csináltattunk külső riasztót is, és be is kameráztuk a házat kívül. Azóta nyugodtan alszom. A belső riasztó nem számít, mert akkor is betörnek, csak tudják, hogy egy percük van.....
2014. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1-es: nem semmi a férjed! Nagyon igaza van! Jófej lehet.


Nyugis környéken lakunk, nem igen izgulok, bár néha én is parázok. Fegyverem nincs (bár már mi is beszéltünk róla), viszont van egy baseball ütő méretű nyujtófám. Vastag erős és nem ijednék meg használni. Egyébknét ilyenkor velem alszik a kislány mindig.

2014. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már bocsi a kérdésért de miért az előszobában van? Miért nem kéznél a hálóban? Én is egyedül vagyok bàr panelban lakom így ha ajtót nyitok kéznél van egy bors spray ha esetleg a lábátval nem engedné becsukni az ajtót.De ha megyünk valahova és úgy alakul( mint most hogy hamar sötétedik) akkor is nálam van.
2014. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fegyverem nincs, de az ágyam mellett egy spray (csak sima, amit magamra szokam fújni) és egy kalapács. De nemtudom hogy merném, bírnám e használni
2014. dec. 23. 21:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és a telefon kézközelben, legelső a rendőrség száma
2014. dec. 23. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Egy önvédelem oktatótól hallottam régebben, hogy már egy hajlakk is baromira el tudja intázni a támadót. Jó ha melletted van.
2014. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért az előszobában van, mert csak az ajtón tudnak bejönni. Így amíg bejut, addig simán előveszem. Ja, és kicsi gyerekeim vannak, ott tuti, hogy nem férnek hozzá.
2014. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hozzám törtek be régebben, mikor egyedül aludtam otthon. Aztán törtek be úgy is, hogy nem nagyon jártunk el esténként, de amint volt egy esti program, már jöttek is, tehát tudtuk, hogy kifigyelték. Azóta elköltöztünk, de elég kies részen lakunk, van külön külső riasztó távfelügyelettel. Míg nem kötötték be, itt remegtem, amint besötétedett. Ha egyedül vagyunk éjjel, én is a gyerekkel alszom.
2014. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én idén még kettő, de jövőre 3 gyerekkel leszek egyedül :) Minden este. Sokszor annyira hulla vagyok , hogy eszembe se jut félni. De vannak időszakok, amikor parázok rendesen. Itt is voltak az utcában betörések.

Próbáltam a férjem rávenni hogy valami fegyverszerűséget vegyen, de nem hajlandó, azt mondta ha bárki bejönne én úgy beijednék, hogy lehet magunkban tennék kárt. Nem tudom, hogy reagálnék, de remélem soha nem is kell megtudni.

Annyi , hogy a telefon a közelembe van. De lehet én is berakok egy hajlakkot, nem rossz ötlet.

2014. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!