Zoé08 kérdése:

Melyik név a befutó?

Figyelt kérdés

Attila,Noel,Brendon,Benett,Ákos,René

Zoé,Zita,Véda,Kloé,Zselyke,



2014. dec. 19. 19:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
attila, ákos, zoé, zita. esetleg még a noel, de csak akkor ha külföldre is terveztek. amúgy magyar névnek nekem fura, de még tetszik kategória. a többi katasztrófa.
2014. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Zita,Attila,Ákos.
2014. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Attila, Ákos (Noel, de rengeteg van így nem adnám)

Zita semmi extra, de jó, Zoé tetszik. a többi annyira nem tetszik.


szerintem jó lenne még

Bartos Emília

2014. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Nekem a Zoé ami a legközelebb áll a szívemhez,és talán még a Zita.Férjemet hivják Attilának.Hát nem is hangzik rosszul,sőt ahogy leírtad a Bartos Emíliát.
2014. dec. 19. 20:43
 15/41 anonim ***** válasza:

Attila régies

Noel szép

Brendon, Benett túl modernkedő

Ákos jó.

René fiú vagy lánynév?

Lánynevek közül csak a Zselyke nem tetszik, az borzalmas, a többi jó.

2014. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

13as vagyok.

igen azért írtam le a nevet mert az Emília nekem az egyik kedvenc nevem és azonnal eszembe jutott és nagyon tetszett a két név együtt.

ha férjed Attila, mennyire zavarna titeket ha a fiatokat is így hívnátok? hülye kérdés tudom, de két név esetleg? az én férjem is Attila, én ragaszkodtam hozzá hogy kapja a fiúnk az ő nevét, de akartunk neki sajátot így Adrián Attila lett.

Ha nincs ellenetekre a két név akkor

Bartos Emília Zoé

Bartos Noel Attila (bár a két "o" kicsit fura egymás után)

2014. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Ákos,Zita
2014. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Mivel a Bartos s-re végződik, nem szerencsés z-vel kezdődő nevet választani, kicsit nehéz kimondani szépen, érthetően. Magánhangzóval kezdődő keresztnév jobban illik ehhez a vezetéknévhez. Emília tényleg szép, és az Attila, Ákos is.
2014. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok a 2 név ellen,nekem tetszik,ha valakinek 2 neve van.én nem ragaszkodom hozzá,hogy ha kisfiam lesz ugyan azt a nevet viselje,mint az apuka,sőt nem is rajongok az ötletért ezzel az anyósom nyaggat.én is Szilvia vagyok és az anyukám is,és nem nagyon rajongok érte,hogy nincs legalább még egy nevem.de ha masodik lene az apa neve,úgy már tetszik
2014. dec. 19. 22:06
 20/41 A kérdező kommentje:
15ös a René fiú név.hát a Zselyke csak egy hirtelen ötlet volt;)
2014. dec. 19. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!