Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltatok teszveszen...

Vásároltatok teszveszen Fisher Price terméket horvathjulianna-tól? Megkaptátok a terméket? A fiókjához az van írva, hogy felfüggesztve. Aggódom, mert rendeltem tőle, de még nem kaptam meg a játékokat.

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Elutaltad neki a pénzt? Ha igen, akkor hívd fel telefonon, ne várj emailra. Ha nem utaltál még neki semmit, akkor hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele.
2010. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is hívd fel.Lehet csak azért van felfüggesztve mert késett a tesz felé kiállított számla utalásával,olyankor pár napig míg nincs kifizetve és a tesznél lekönyvelve addig felfüggesztik....
2010. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Az értékelései alapján számomra megbízhatónak tűnik. Én szerettem volna vásárolni játékokat Tőle a tesóm gyerekeinek,de sajnos mire megtehettem volna felfüggesztették. El tudnád légyszíves küldeni az elérhetőségét számomra a kaprazat@gportal.hu címre?


Nagyon szépen köszönöm előre is!

2010. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, hogy kérdezek, van valami fejlemény azóta? Én is átutaltam és nem kaptam azóta sem semmit. Már kezdek aggódni... E-mailre nem válaszol...Semmi komolyért nem függesztették fel, csak valakinek azt írta hogy üssön le nála mást mert az adott termék nem volt épp fenn. Ez jutalékmegkerülésnek számít, valaki felnyomta. Eddig nem aggódtam nagyon, mert csupa jó értékelései voltak, de most kezdenek gyűlni a negák, nem tudom mi lesz ebből... Kedves kérdező, megírnád (akár priviben is), hogy nálad mi a helyzet?
2010. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!