Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartsam vagy ne, ha ugy...

Megtartsam vagy ne, ha ugy érzem nem tudnék neki biztos jövöt biztositani?! És a párom érdeklödését se érzem.

Figyelt kérdés
25éves lány vagyok, párommal már 9éve együtt vagyunk, Tizenévesen volt 2abortuszom. Most ismét terhes vagyok és most sem vagyok biztos benn hogy megtartsam-e. Én már kész lennék a feladatra de egyedül nem. A párom nagyon link és képtelen a komoly életre semmi érdeklödést nem mutat. Mit tegyek ujjabb abortuszt nem biztos hogy elviselnék. De sajnos az anyagi helyzetünk is rossz nem tudnánk összeköltözni sem. Szerintetek hogy döntsek?
2010. jan. 30. 15:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ráadásul a kérdező le se sz@r minket észrevettétek?

Nem reagál a válaszainkra.

Talán kamu kérdés volt?

2010. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!