Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartsam vagy ne, ha ugy...

Megtartsam vagy ne, ha ugy érzem nem tudnék neki biztos jövöt biztositani?! És a párom érdeklödését se érzem.

Figyelt kérdés
25éves lány vagyok, párommal már 9éve együtt vagyunk, Tizenévesen volt 2abortuszom. Most ismét terhes vagyok és most sem vagyok biztos benn hogy megtartsam-e. Én már kész lennék a feladatra de egyedül nem. A párom nagyon link és képtelen a komoly életre semmi érdeklödést nem mutat. Mit tegyek ujjabb abortuszt nem biztos hogy elviselnék. De sajnos az anyagi helyzetünk is rossz nem tudnánk összeköltözni sem. Szerintetek hogy döntsek?
2010. jan. 30. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

25 évesen a harmadik abortusz elött állsz????????

Jézusom ekkora felelőtlenséget!!!!!!!!

Nem tudok mit írni,egyszerűen gusztustalan!!!!!!

Háromszoros gyilkos!!!!!!!

2010. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha link a párod akkor mér nem védekezel vagy mit tudom én!!!Én ha nem akarok gyereket akkor azt úgy is csinálom!!Soha,de soha nem vetetném el a gyerekemet!Én 16 évesen estem teherbe és mégis megtartottam hiszen Ő nem tehetett róla és Ő is egy kis életke már 5 hetesen is!!Nagyon felelőtlen vagy így 25 évesen!Én most 23 éves vagyok és a második babámat várom!Szégyen amit csinálsz!18 hetes kismama
2010. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

A szüleid nem tudnának segíteni?

Már csak azért is, mert a sok abortusz miatt nehogy aztán később, amikor tényleg minden klappol a gyerekvállaláshoz, ne lehessen babád...

Én személy szerint nem támogatom az abortuszt, de sajnos vannak olyan esetek, amikor nincs más teendő.

Itt sokan el fognak ítélni a kérdésed miatt (no meg a kórtörténeted miatt), talán nem épp a legjobb választás ez az oldal...

Próbáld meg hozzád közelebb álló emberekkel megbeszélni, hogy hogyan tovább.

Mindenesetre szerintem keresd meg a lehetőségeket, hogy megtarthasd a picit!

2010. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak a párod te is link vagy.Én megtartanám.9éve együtt vagytok,akkor mire vártok?Hátha megváltozik a párod is.Valamelyikötők szüleihez nem költözhettek?
2010. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Kettőn túl vagy, nem mindegy?... :-((((

Miért esik az ilyen állat teherbe? Védekezés? TE inkább ne szaporodj!

2010. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Mindentől függetlenül, akkor sem kéne ennyire durvának lenni a hozzászólóknak.Én megtartanám, éppen korban is ott vagy.Ha a párod nem vevő rá, akkor mennyen a francba.Mikor az a csöpség meg lesz nem is vágysz majd rá.

A szüleid segítségével meg valami majd lesz.

2010. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem tartsd meg. Ha szeretnéd a babát, akkor ne foglalkozz senkivel, inkább ülj le a családdal, és találjatok ki mindent, hogy hogyan tudod felnevelni. Munka, párod mit tehet, szülők mit tudnak segíteni.

És én is azt gondolom, hogy kicsit felelőtlen vagy. de a hozzászólóknak akkor sem kéne ebben a stílusban reagálni.

2010. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ebben a helyzetben egyedül azt kell mérlegelned, el tudod-e képzelni az életedet gyerek nélkül, mert lehet, hogy a 3 abortusz miatt többé nem leszel babás.

Ha döntöttél, úgyis a döntésednek megfelelően fogod alakítani a további életedet.

Kívánom, hogy úgy tudj dönteni, hogy soha ne kelljen megbánnod!

2010. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A semmibe ne szulj, sajnos levegobol nem fogod tudni eltartani a babat es magadat. Azt irod nem vagytok joba a baratoddal, akkor miert vagytok egyutt egyaltalan? Ja, megszokasbol csak?

Ne szuljel, hanem inkabb tanulj, dolgozz es teremts egy normalis alapot a gyerekvallalashoz.

A baratodat dobd ki, es keress egy normalis fiut magadnak.

2010. jan. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Bocs,hogy offolok.Az a gusztustalan,hogy hogy beszélnek itt egyesek a másikkal,nektek kéne szégyellni magatokat,semmit nem tudtok erről a lányról.Nem értem az ilyen embereket miért nem zárják ki.Nekem is volt már két abortuszom mindkétszer gyógyszer mellett estem teherbe.(különböző gyógyszer volt)
2010. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!