Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idegesit a védőnő! Mit tegyek?

Idegesit a védőnő! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! A védőnőnkel lenne egy kis problémám: ( megegyeztünk hogy 2 éves státuszra kell mennünk am 2 hónap múlva esedékes és ma beálitott, hogy holnap menyünk le..! Köteleségem levinni ha előte megegyeztünk h 2 honap múlva megyünk?????????????? Elég idegesítő hogy lecsesz mert nem tartozkodtunk itthol .mikor soha nem jelezte mikor jön..mit tehetnék? Lehet belőle problémám ha nem viszem el a lányom?
2014. nov. 17. 17:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg ne vidd le, ha nincs különösebb oka vagy nem mondta el miért. Sőt be se engedd ha hívatlanul jön, mond,h bocs, de épp indultunk vhova.

Státuszt nem véletlen találták ki, ha nincs baja a gyereknek, felesleges többször vinni.

2014. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele..csak mivel első gyerekem és nem tudom lehet-e belőle bajom..?!! Semmi oka nincs hogy menni kéne..szépen fejlődik semmi probléma nincs a kislányommal..
2014. nov. 17. 20:43
 13/26 anonim ***** válasza:
61%
A gyereket vidd el státuszra-ha most kérte a védőnő,vidd most-Te pedig forgasd A Magyar Helyesírás Szabályai című könyvet.....
2014. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
41%

Bajod nem lehet belőle, ha nem most viszed.

De én úgy gondolom, hogy egy ennyi idős gyereknél számít a két hónap.

Nem mindegy, hogy 22, vagy 24 hónaposan van a vizsgálat. Legalábbis szerintem.

Jaj, azok a telefonok... menyünk le...

2014. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
De NEM státuszra kell vinnem holnap hanem sima mérésre... a Státusz időpontját már 3 hónapja megbeszéltük. . És akkor azt mondta, hogy nem kell menni csak majd a státuszra...ami majd január végén lesz.. .akkor döncse már el, hogy mit akar....!
2014. nov. 17. 21:32
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
DÖNCSE már el!LOL!Atyám!Téged se az eszedért szeretnek,az biztos!
2014. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%

Jajj szegény kérdező, döncse el!

Tudod kisdedként 2 havonta látnia kell a gyereket. Nálunk is így van. Minden rendben van nálunk is, szépen fejlődik. Mégis látogat a védőnő! Nem szaladok a falnak tőle.

Gondolom azért kell levinned, mert akárhányszor megy nem vagytok otthon. Amit nem értek az ő részéről, hogy előtte miért nem jelentkezik be akkor? Mindegy is. Gondolom ezért mondta, hogy vidd le. Ne legyen már olyan borzasztóan nagy dolog. Amennyit ezen problémázol már rég olvasgathatnál a helyesírásról. És az alap szavak h menyünk, döncse nem teledon hibája. Hanem tudatlansagod. Mondjuk nem sok időd lehetett a tanulásra ha már 19 évesen gyereket szültél.

2014. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

*telefon

Na ez elírás!

2014. nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
úgyis mentek sétálni, bementek hozzá öt percre és kész vagytok, most mit kell hisztizni.
2014. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Üljetek már bele a helyesírási szótárba :) ennyi értetlen embert....
2014. nov. 18. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!