Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak engem idegesít a védőnő?

Csak engem idegesít a védőnő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel idegesít?
2010. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Részletek? :)
2010. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nálunk suliban a védő nő ősz volt és tudálékos. Engem is idegesített. Mindig fájt amikor szurit adott :(
2010. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
engem nem idegesít, nem is szoktam találkozni vele, ha meg igen akkor jól elbeszélgetünk a világ dolgairól.
2010. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, lemaradt!

Szóval, állandóan okoskodik, de aztán meg saját magának ellentmond, az orvosomat állandóan kritizálja, stb,stb.

Vagy ha jön hozzánk, kint simogatja a kutyát, majd utána meg akarja fogni a babát, én kell rászoljak, hogy mosson kezet.

2010. szept. 28. 21:51
 6/14 anonim ***** válasza:

A mi védőnőnk abszolut jó fej. Fiatal, bármiről lehet vele dumálni. Ő már a 2., de az előzővel is meg voltam elégedve, pedig ő már nyugdíj előtt állt.


Mivel borít ki?

2010. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én még csak egyszer találkoztam vele, na de akkor 1 órát vártam rá, 2 ültem nála. Néztem, ahogy kitöltögeti a papírokat, utána meg a doktornőnek szaladgált, keresték a tavalyi oltóanyagot. Addig kiolvastam a magazint, amit adott. :)

3 kisbabás szomszédom van, nyilván egy a védőnőnk, már eleve fel voltam készülve rá. Nem rosszindulatú, de téves infói neki is vannak. Ha úgy érzem, hogy az hülyeség, amit mond, utána járok, aztán csinálom úgy, ahogy én akarom. Havi 1 alkalmat meg kibírok. :)

2010. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

21:51 vagyok

Pff, az elég gáz. Az meg még gázosabb, hogy úgy tudom nem lehet őket cserélgetni.. Erre sztem nincs megoldás, csak egy nagy adag türelem a Te részedről.. Az idő múlásával úgyis ritkulnak a találkozások vele.

2010. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben jártam én is,2.babám születése után.

Feleslegesen járt ki,mindíg okoskodott,soha nem jött ugyanabban az időben,10és 2 között,de ált pont aludt a baba..semmi értelme nem volt,és a hátam mögött szintén a házban lévő egyik kismamának kifejtette,hogy nem vagyok neki szimpi,ill megjegyzést tett a férjemről akivel 1szer találkozott csak és akkor is csak köszöntek egymásnak futólag.

Szóval engem felvilágosítottak hogy a védőnői szolgáltatás egy (szolgáltatás)ami nem kötelező,bármikor indoklás nélkül lemondható,csak annyit kell neki mondani hogy nem kéred ezt a szolgáltatást.Így csak a kötelező szurikon,és a vizsgálatokon kell találkoznod vele.Nálunk így volt.Azóta elvagynk mikor találkozunk az oltásokon,normális lett,nem tudálékos magának sem mond már ellent mint azelött....Nyugodtan mondd le,vagy nem tudom milyen városban laksz,van ahol lehet kérni másik védőnőt ha a személye a gond.

Sok sikert!

2010. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is kész vagyok tőle, semmit sem tud igazán. Mindig azt mondja, hogy "nem, nem hiszem". De hallottam, már másnak is ezt mondogatja. Már megy fel a vérnyomásom, amikor ezt hallom a szájából.
2010. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!