Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak engem idegesít a védőnő?

Csak engem idegesít a védőnő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem ne idegesít a védőnőm, 23 hetes kismama vagyok, eddig össz-vissz kétszer voltam nála 5 percet. Kijönni nem akar, amíg a baba meg nem születik, és kéthavonta elég mennem. (Úgy tudom havonta kéne, de nem bánom annyira...) Biztosan zavarna, hogy "keveset foglalkozik velem", ha tele lennék kétségekkel és kérdésekkel, de tele nem vagyok, és szerencsére az orvosom nagyon jófej, így ami mégis felmerül, azt tőle megkérdezhetem. És szerencsére elérhető is, így ha valami sürgősen megnyugtatásra szoruló parám van, akkor azt vele lerendezem. :) Persze szülés után nyilván nagyobb szerep jut a védőnőnek, de nem félek attól sem, hogy egyedül kell kitalálnom, mit hogyan tegyek egy kisbaba körül, bízom az ösztöneimben. De azt hiszem, azt nem szeretném én sem, hogy fölöslegesen járjon a nyakamra. Jöjjön ki, amikor muszáj, végezze el a dolgát, amilyen hamar és egyszerűen lehet, aztán kalap, kabát. :)
2010. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor nekem szerencsém van..nekem idősebb a védőnőm, de nagyon aranyos, kedves és tényleg érdekes dolgokat mond el. Volt, hogy volt problémám és felhívtam, hogy hogyan tovább és akkor is kedvesen segített. Aranyos mert minden egyes jó leletnek, pl.: negatív toxoplazma úgy örül, mintha valami nyereményt kapott volna :)
2010. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 32 hkm... ez lemaradt :)
2010. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a 30. héten kaptam új védőnőt. Aranyos, csak az orvos gyógyszeradagolását írja át, amikor semmi panaszom nincs, meg ilyen apróságok. De nem foglalkozom velem. Elmegyek ozzá, elmondja a magáét, amit én meghallgatok. Egyik fülemen be a másikon ki. Ennyi.
2010. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!