Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Málna keresztnevű lányok, nem...

Málna keresztnevű lányok, nem szoktak csúfolni titeket bálnának?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szeretném a Málna nevet adni a lányomnak, de félek, hogy csúfolni fogják, málna-bálna. Persze tudom, hogy mindenben lehet találni csufolni valót.
2010. jan. 26. 22:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Ez jó! XD. Jelentkezik egy Málna, és annak azt írod, hogy tutira nem Málna.. A kérdésed pedig a Málna nevű olvasókhoz szólt.. Akkor most hogy is van ez?
2010. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Én sem vagyok Málna, de ismerek egy ilyen nevű lányt. Egy suliba jártunk annak idején. De a neve miatt nem csúfolták. Minden más miatt viszont igen, mert elég buta volt szegény, meg nem is egy szépség és kissé igénytelen is. De a neve miatt sose piszkálta senki.

Amúgy tény és való, hogy minden nevet lehet csúfolni, és a gyerekek meg is teszik kicsi korban. Nekem pl. általánosban volt Ákos osztálytársam, akit egy éven keresztül Mákosnak csúfoltak, volt Kriszti, aki hiszti-kriszti volt, volt Annak, aki kanna lett, stb. Én pl. Petra vagyok, engem leprának csúfoltak. Különben én érdekes módon sosem szerettem a nevem, pedig elég hétköznapi, sokkal jobban örültem volna valami különlegesnek. Mindegy, megváltoztatni már nem fogom, mert hát ezt szoktam meg, ahogy mások is. De szerintem jó név a Málna.

2010. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kedves figyelmes 11.08-as hozzászóló! Nézd meg az időpontokat, ki mikor írt. A Málna nevű hozzászóló utánam írta, hogy dehogyis nem...stb. Akkor most már remélem érted!
2010. jan. 27. 12:41
 14/22 A kérdező kommentje:
Kovács Málna, neked meg köszönöm a hozzászólásodat, a Tiédből tudok meríteni információt, ilyen válaszokat szerettem volna kapi! Köszönöm! (persze ha tényleg Málna vagy :))
2010. jan. 27. 12:43
 15/22 A kérdező kommentje:
10.27-nek: Köszi a válaszodat :) Te normálisan tudtál írni, még ha nem is tetszik a név, ezt díjazom! Ilyen vélemények is érdekelnek, csak az nem aki betámad. Én azért kérdeztem mert bizonytalan vagyok és ezért is, pont azt csináltam tegnap este, amit javasoltál, hogy iwiw-en írtam 1-2 Málna nevű lánynak, és ők szívesen válaszoltak :) De azt is láttam, hogy a 100 Málnából legalább 70 kutyus és nem ember. Hát ez az ami egy kicsit elrémít(nem az itteni betámadó beszólások) :)
2010. jan. 27. 12:48
 16/22 A kérdező kommentje:
11.19-nek: köszönöm a válaszodat :)
2010. jan. 27. 12:51
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen, Kovács Málna vagyok.:)
2010. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Megtaláltad a 2. Málnát a fórumon, igaz nekem csak a 2. nevem (az 1. Anita), anno anyukám kedvéért kaptam 2. névnek, de mindenki így hív, az 1. nevem nem is használtuk sosem. Ezzel csak az a baj, hogy idegenek Anitának szólítanak, meg hivatalos helyeken, ezért sokkal jobb lett volna, ha a 2. nevem Anita. (Ehhez apum ragaszkodott).

Na, de én nagyon szeretem, csúfolódásokra nem is emlékszem :)

2010. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok Málna, azért írok, ha nem gond. :) Nekem személy szerint nagyon tetszik ez a név. Lehet hogy második névnek még én is adnám a lányomnak... de max. másodiknak. Mert én is azt az elvet vallom, hogy olyan nevet kell adni a gyereknek, amit egy életen át büszkén viselhet, en olyat ami nekünk éppen tetszik (sorozat szereplők, színészek, stb). Mert sajnos sokat szenvedhet.
2010. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat(nem baj, ha nem vagy Málna, csak ne legyél ellenséges :)). 2 nevet nem szeretnék adni, nekem is kettő van és sosem használom a másodikat és nem is tetszik. Fura is, amikor valami hivatalos papírnál oda kell írni azt is. Közben eldőlt a névválasztás kérdése ma délután, megbeszéltük itthon, hogy mi legyen. Köszi mindenkinek aki, kedvesen szólt a kérdéshez :)
2010. jan. 27. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!