Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voros haju babak anyukai! Nem...

Voros haju babak anyukai! Nem feltek, hogy csufolni fogjak az iskolaban a babaitokat?

Figyelt kérdés

En is voros haju vagyok es ugy nez ki, hogy a lanyom orokolte.

Nagyon feltem, hogy bantani fogjak erte.

Engem is mindig csufoltak es huzgaltak a hajamat.

Nem szeretnem ha ez tortenne Vele is.

"Divat" meg emiatt csufolni valakit???

Pedig szerintem szepek a voroshaju babak.

Ez is csak egy hajszin nem rosszabb vagy jobb mint barmelyik masik.


2010. ápr. 26. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem kb 10 éves koromig vörös hajam volt,sosem csúfoltak (azóta kiszőkült valahogy)
2010. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom vörösesszőke. Nem félek, hogy csúfolni fogják. Szerintem csak azt lehet csúfolni, aki hagyja magát.

Ha karakán vagány csajszi lesz, úgysem engedi, és akkor a többiek is visszavesznek az arcukból.

Persze ezt nem tudhatom előre, hogy milyen lesz később a természete.

Szerintem szép a vörös haj amúgy.

2010. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, milyen színű egy kisgyerek haja, h valamiért bántani akarják, mindig találnak valamit, amiért csúfolhatják...ha épp szemüveges, azért, ha van sapka rajta azért, ha meg nincs, azért...nem a hajszínen múlik. Különben tényleg szépek a vörös hajú babák :)))
2010. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan nem vagyunk vörös hajúak, de szerintem ez már elavult dolog, hogy emiatt csúfolják. Manapság inkább divat a vörös haj, főleg a természetes vörös. Pl Liptai Claudia, Dobó Kata stb
2010. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon voros volt a hajam kicsinek, mar talan jobb.

Hidd el nem csak azt csufoljak aki engedi.

En is lazadtam ellene, de amikor 10-15 ember korbeall es lokdosnek es mindenfelet mondanak akkor azert mindenki ossze sz@rja magat szerintem.

En legalabbis ezt tettem 10-12 evesen.

2010. ápr. 26. 12:52
 6/9 A kérdező kommentje:

Orulnek ha mar ez nem lenne trendi.

Kicsit nyugodtabb vagyok.


Egyebkent a kicsik tutira nem gondolnak Dobo Katara vagy Klaudiara ha cufolodnak :D

2010. ápr. 26. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:

pont ezt akartam írni, hogy lehet, hogy a felnőtteknek trendi Klaudia meg nem tudom kinek a haja, de az ovi az teljesen más közeg, farkastörvények uralkodnak, ha tetszik ha nem.

önmagában a vörös haj, még nem feltétlenül ad okot csúfolódásra, de valljuk be megnöveli az esélyét.

remélem nem lesz ilyen tapasztalataitok.

2010. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a gyerekek maguktól nem találják ki, hogy a vörös haj az csúfolandó. Csak akkor ha valakitől ezt hallják Pl az anyukája kérdezi, hogy azzal a kis vörös lánnyal játszottál? Akkor a gyerek rögtön megérzi, hogy az a "vörös" valamiért más, mert pl azt nem mondjuk soha, hogy az a kék szemű, vagy barna hajú stb. De ha nem hall ilyen célzást senkitől, akkor az lesz a természetes. Dobó Katáékat csak azért írtam, mert ők hatnak a felnőttek ízlésére, a felnőttek, meg a gyerekekére.
2010. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Remelem igazatok lesz es ertelmes szulokkel hoz minket a sors es a lanyomnak nem lesznek ilyen gondjai.

Hiszen errol nem tehet.

Egesz terhesseg alatt 2 keresem volt:

1. es legfontosabb, hogy egeszseges legyen

2. ne legyen voros haja

A fontosabb kerdesben meghallgattak az egiek...a masodikrat lenyegtelennek tartottak.

Remelhetoleg az is :)


Koszonom a valaszokat.Mindenki zold kezet erdemel :)

2010. ápr. 27. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!