Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát szeretnék, de a szüleim...

Babát szeretnék, de a szüleim nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a párommal 8 éve vagyok együtt, nagyon szeretjük egymást, 3 és fél éve élünk együtt. Eljegyzés már volt, házasság még nem. Nagyon szeretnénk babát, mert nekem egy bizonyos műtét után, (-amit 1-2 éven belül el kell hogy végezzenek-) valószínű, hogy nem lehet többet gyerekem.

A szüleim viszont nagyon ellene vannak, szerintük házasság nélkül ne vállaljunk babát. Mi viszont nem tartjuk fontosnak a "papírt"... És úgy érezzük, eljött az ideje, megvan hozzá a megfelelő családi háttér is ( pénz-lakás... stb ) Minden adott, már csak a szülők vannak "útban"

Hogy tudnám meggyőzni őket??

És nektek mi a véleményetek az egészről? :S


2010. jan. 22. 20:31
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igazad van, pont ilyenek.

Egyébként már külön lakunk, szüleimmel egymás mellett van a lakásunk.

2010. jan. 22. 20:46
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell erről a szülőt egyáltalán megkérdezni?Felnőtt nő vagy önálló életed van,akkor?!Az én lányom nem kérdezte meg csak szóltak hogy elkezdték a babaprojektet,én meg aggódtam hogy sikerüljön nekik.És már 8 hónapos a család szeme fénye.Kezdjetek neki és inkább azon izgulj hogy minél előbb legyen egy pocaklakód,sok sikert!
2010. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
86%
De ne haragudj, milyen már ez az érzelmi zsarolás?:S:S:S Megszakítják veled a kapcsolatot, ha szülsz... pfff... tojjál rá, én azt mondom. Nehogymár..
2010. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem nem érted úgy látom...


Szarjála szüleidre végleg!!!


Ne nekik szülj gyereket hanem magadnak, mivel te vagy a jövő és a gyereked, a szülők pediga MÚLT!


Ha akarnak csatlakoznak a családhoz ha nem akkor meg maradjanak magukra, bár én erősen elgondolkodnék hogy tartom e a kapcsolatot olyan nagyszülőkkel akik nem akarják hogy a gyerekük anya lehessen!!!!


Költözz el mert ez mérgező!!


Ha látnád hogy írsz a szüleidről holott egy külső szemlélő legszivesebben leköpné az ilyen embereket akik így viselkednek a gyerekükkel!!!

2010. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem is lágyulnak meg...úgy őszintén..ki nem sz@rja le?

Én biztos lesz@rnám, mert ha nem tud az anyám örülni az én boldogságomnak...akkor már el van veszve az egész...

Ha szeretnek a szüleid, akkor örülnek a boldogságodnak...!

Ha meg nem, akkor le kell sz@rni!

Ez a TE életed, nem az övéké...!

Úgy élj, ahogyan TE szeretnél;)

2010. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14%

1. A szüleidnek tulajdonképpen valahol igazuk van.

2. Viszont semmi beleszólásuk. Zsarolni pedig ne hagyd magad!

3. Kecske is jólakjon, káposzta is megmartadjon megoldás miért nem jó? Ha nem fontos a "papír", akár össze is házasodhatnátok gyerekprojekt keretén belül. Nektek mindegy, családi békének meg jót tenne.

2010. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha egymás mellett vana lakásotok akkor még a környékről is költözzetek el ha boldog babavárást akarsz!!


Ha nem akkor még azt is meg fogják keseríteni...


Megszomorodott szar emberek - bocs de ezt le kellett írjam..

2010. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes választ, párommal most átbeszéljük a dolgokat, és fontolóra vesszük azt is, hogy másik városba költözünk, valahova messze, és majd lesz ahogy lesz, ha nem kellünk nekik akkor ennyi!

Köszönöm, hogy felnyitottátok a szememet, nem gondoltam, hogy ez pont itt fog megtörténni. :))

2010. jan. 22. 20:51
 19/29 anonim ***** válasza:
75%

ma 20:50


Már miért lenne igazuk a szülöknek?

2010. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Minden adott, már csak a szülők vannak "útban"



Már mitől lennének útban? Nem kell foglalkozni a véleményükkel!


Ők a múlt!


A jövő te vagy és a gyerek!

2010. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!