Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát szeretnék, de a szüleim...

Babát szeretnék, de a szüleim nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a párommal 8 éve vagyok együtt, nagyon szeretjük egymást, 3 és fél éve élünk együtt. Eljegyzés már volt, házasság még nem. Nagyon szeretnénk babát, mert nekem egy bizonyos műtét után, (-amit 1-2 éven belül el kell hogy végezzenek-) valószínű, hogy nem lehet többet gyerekem.

A szüleim viszont nagyon ellene vannak, szerintük házasság nélkül ne vállaljunk babát. Mi viszont nem tartjuk fontosnak a "papírt"... És úgy érezzük, eljött az ideje, megvan hozzá a megfelelő családi háttér is ( pénz-lakás... stb ) Minden adott, már csak a szülők vannak "útban"

Hogy tudnám meggyőzni őket??

És nektek mi a véleményetek az egészről? :S


2010. jan. 22. 20:31
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
70%
Most meg foglak bántani, de a véleményem, hogy a szülied parasztok, és tegyél rájuk magasról.
2010. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
22 évesen felnőtt ember vagy, nem a szüleid döntenek az életedről.
2010. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

szerintem vállaljatok gyereket mindenképpen mert ha megműtenek és nem lehet gyereked...egész életedben sajnálni fogod hogy már nem szülhetsz

Beszéld meg a szüleiddel valahogy

2010. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
85%
Vállaljatok babát, majd ha 9 hónap múlva a nagyszülők a kezükben tartják a kis csöppséget, egyből meggondolják magukat.
2010. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha van saját pénzetek és lakásotok,theát nem 15 éves kamaszként az anyád nyakára akrsz szülni,a szüleidnek smemi köze hozzá.És nem kell engedélyt kérdne,ez röhejes már bocs.
2010. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
91%
felnőtt nő vagy,meg kell hogy értsék,hogy a műtéted után nem szülhetsz.inkább örülnének neki hogy felelősségteljesen gondolkozol,és anya szeretnél lenni!Ha bízhatsz a párodban(márpedig én úgy veszem ki a szavaidből hogy bízol benne teljesen,akkor vállaljátok be a babát,és a szüleid is előbb utóbb rá fognak,rá kell hogy ébredjenek hogy helyes döntést hoztál.egy papír semmit nem jelent! a lényeg hogy támogassátok egymást és sok sikert kívánok!17/L
2010. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Költözzetek külön, és vállaljatok gyereket, aki pedig nem akarta az ne is nézze meg soha!!!
2010. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi (előre is), de szerintem nem kéne engedélyt kérni tőlük..., főleg ebben az esetben...mert mi van ha később tényleg nem lehet gyereketek?!

Szerintem egy szülőnek hagynia kéne élni a gyerekét, ha már betöltötte a 18-at, az más kérdés, hogy esetleg nem ért minden döntésével egyet..., de ehhez szerintem nem sok köze/közük van!

Én nem győzködném...ez a TE és Párod döntése...!


De amúgy, ha ennyire nem mersz dönteni anyuci és apuci beleegyezése nélkül...lehet, jobb is ha nem szülsz gyereket..., mert egy kicsit olyan, mintha még te is gyerek lennél...!

Bocsi, hogy nyers voltam..., de legalább így érted a lényeget...!

Remélem, a sarkadra állsz;)

2010. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Előző vok..


Ilyen szülőkből simán kinézem még azt is hogy ha nem az lesz amit ők akarnak akkor majd elkezdik szétmarni a kapcsolatodat a pároddal...


Mivel ha nincs aki csináljon így a probléma letudva..


-> Külön kell költözni!!

2010. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :))


Szüleim azért érdekelnek csak, mert azzal fenyegetnek, hogy megszakítják velünk a kapcsolatot, ha szülök. Én pedig nagyon szeretem őket, semmi féleképpen nem szeretném őket elveszteni, de a babát nagyon szeretném/szeretnénk!!


Szóval magyarul megmondva sza@rjak rájuk, és majd meglágyulnak a kicsi unokától, ha a szép beszédből nem értenek??

2010. jan. 22. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!