Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvehetik a gyerekeimet?

Elvehetik a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
Most költóztünk, nagyon hideg van, kandallonk még mincs sajnos. Jelenleg 17 fok van a házban. Szerdán jön hozzánk a családvédelmis meg a védőnő, ha nem fűtök akkor elvehetik a gyerekeket? Kb 1 hét mire lesz kandallo
2014. szept. 25. 21:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Az elég szomorú.
2014. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%
Elég a Szigetszentmiklósi esetre gondolni :( vagy a kisgyerekre aki éhen halt a hülye szülei miatt...
2014. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

Most költöztetek, miért jön a védőnővel a családvédelmis is?

De tényleg, mi is kandallóval fűtünk, és télen bizony reggelre kihűl, a lakásban csak 16-17 fok szokott lenni.

Volt olyan tavaly télen jött délelőtt a védőnő, mondtam neki, hogy sorry, de én csak dél körül gyújtok be spórolunk, apa reggel megy dolgozni, tesó megy az oviba, mi meg a picivel megyünk boltba, sétálni, utána leteszem aludni, na akkor nyugodtan be tudok gyújtani, ciki nem ciki? De a védőnő fenn se akadt rajta.

Szóval van valami más miatt félnivalód esetleg?

2014. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%
Miért megy a családvédelmis??
2014. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem lesz semmi probléma ne aggódj. A gyereket csak indokolt esetben emelnek ki a családból, ha kekeckedősek is csak felszólítanak, hogy télre oldd meg a fűtést. Még ez sem lesz, hiszen a tél előtt lesz mivel fűtenetek. Nem veszélyezteted ezzel a gyerekek egészségét, nem kötelező begyújtani annyira azért nincs hideg, nincs tél.
2014. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az okosaknak: azért, mert pánikbeteg vagyok és sok rosszullétem van. Ennyi. Semmi éhezés, semmi koszosság, semmi ablakon kidobálás.

2014. szept. 26. 05:49
 17/26 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell ilyen flegmán válaszolni! Honnan tudtuk volna, hogy pánikbeteg vagy?

Bár én a helyedben aggódnék, nincs kész a kandalló, nem jók az ablakok, pánikbeteg vagy. Ez azért nem olyan ideális kombináció. A család-védelmis gondolom nem véletlenül megy hozzátok. A kb. 1 hétből meg akár egy hónap is lehet!

2014. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Gond megoldódva! ittvan a kandalló, be is van gyújtva :)
2014. szept. 26. 09:04
 19/26 anonim ***** válasza:
53%

Nem fogják emiatt elvenni a gyerekeidet, ezen ne is túráztasd magad, meg a rosszindulatú embereken se. Sokan simán spórolásból nem engedik 18 fok fölé a hőmérőt, vagy mert teszem azt kruppos vagy asztmás a gyerek. Most költöztetek ráadásul. Ebből biztos nem lesz baj. Készíts ki meleg papucsokat a védőnőnek meg a másik hölgynek, ha tudsz. Meg persze a gyerekek is legyenek rendesne felöltöztetve.


Ablakcsere? Háhá nagyon vicces, gondolkozzatok már néhanapján.

2014. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%
Mi az a nagyon vicces az ablakcserében? Egy nap alatt megvan, mi is megoldottuk 3 gyerek mellett, nincs pénzünk az utcát fűteni.
2014. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!