Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvehetik a gyerekeimet?

Elvehetik a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
Most költóztünk, nagyon hideg van, kandallonk még mincs sajnos. Jelenleg 17 fok van a házban. Szerdán jön hozzánk a családvédelmis meg a védőnő, ha nem fűtök akkor elvehetik a gyerekeket? Kb 1 hét mire lesz kandallo
2014. szept. 25. 21:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, mi panelban lakunk, október 15-én nyitják meg a fűtést, mi is fázunk, de ezzel az erővel az egész lakótelepről el kéne az összes gyereket szállítani... Nincs tél, a többség nem fűt még.
2014. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%

Dehogy vehetik.

Nálunk télen is 18-19 fok van a szobában, a lakás többi részét nincs pénzem fűteni mivel egyedülálló vagyok és csak GYES-t kapok...szóval a konyhában jó ha van 15 fok.

Semmit nem szólt soha a védőnő, tudja, hogy szegény vagyok.

2014. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%

Első én is panelba élekés ma már fűtöttek. Okt 15 csak addig igaz amíg 3 nap nem lesz egymásután 5C alatt a hőmérséklet.

Addig fűtsetek árammal.

2014. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Árammal próbáltam, de mivel rosszak az ablakok igy semmit nem ér. Meghát nagyon nagy a szoba, nehéz és drága lenne befűteni árammal. De jo hogy megnyugtattok, ezek szeront nem vehetik el őket? Mert barátnőm ezzel ijeszteget és nagyon megijedtem :( Bevallom én fázós vabyok, nekem ez egy rémálom most, itt didergek a vastag takaró alatt. Gyerekeket nem viseli meg.
2014. szept. 25. 21:45
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg fogja érteni,hogy kell még 1 hét,de ha nagyon aggódsz akkor kamuzd,hogy egyébként anyukádnál aludtok (barátnőnél,sógornőnél,unokatesónál) ameddig nem lesz kandalló.
2014. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

De ha rossz ablak miatt nem tudtok fűteni akkor kandalló fűtés miért lesz jó rossz ablak mellett?ű

Nekem elég kamu szagú kérdésnek tűnik.

2014. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Cseréltessetek ablakot!
2014. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Hétvégétől vénasszonyok nyarát ígérnek, szóval lehet, hogy szerdáig nem is lesz aktuális a kérdés.
2014. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Azért itt más gond is lehet. A családvédelmisek nem mennek csak úgy ki bárkihez.
2014. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
az államnak sokba kerülnek a gyerekek, nem is hiszed mennyi minden felett szemet hunynak!!!
2014. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!