Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közel 2 évnyi szoptatás után...

Közel 2 évnyi szoptatás után milyen a melled?

Figyelt kérdés

Mi a vélményed a saját melledről? Nagyon megereszkedett?

Nekem olyan mint 2 tejes zacskó, sajnos üresen.


2010. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen, hogy egy egyszerű kérdésből, micsoda csete paté van ;)

A lányomat 21 hónapos koráig szoptattam, 3 hónapos kismama voltam, mikor abbahagytuk. Fiam 18 hónapo svolt, mikor abbahagytuk, ez 2 hete volt, most 13 hetes kismama vagyok ) Tehát 34 hónapig, azaz majdnem 3 évig szoptattam és kb fél év múlva megint szoptatok majd, remélem gyermekem is így akarja :) Hogy meddig, azt nem tudom. 75/b-s melltartót hordtam gyermekeim előtt, s most is :) Én szerencsés vagyok, szépek maradtak a melleim.

2010. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem vagyok egy kebelcsoda, ráadásul még szoptatok is, de nem panaszkodom. A 75B-ről 85B-re váltottam :)1. babáma 2 éves koráig szoptattam, mert muszáj volt tejfehérje allergia miatt. A 2. még csak 2,5 hónapos, de őt nem fogom addog szoptatni, mert ő legalább megeszi a speciális tápszert.

"Kedves" első hozzászóló, ritka bunkó egy stílusod van, de ezzel csak magadat minősíted.

2010. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg egyszerűen tudomásul kéne venni, hogy a női szervezetet lényegesen átalakítja egy gyermek kihordása, megszülése és szoptatása is. Esztétikailag nem lesz már ugyan olyan mint előtte. Ha a férjem azt mondja hogy őt nem zavarja, akkor valószínűleg az úgy is van.
2010. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
74%
16 honapos a fiam,es abnormalis vagyok,mert meg szoptatom:)es igen,az ures tejes zacsko nem kifejezes,inkabb aszalt szilva szeru,de nekem mar kb 2honapos kora ota ijen.akinek nem tetszik,az nyaljon sót.
2010. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

Én hallottam olyan ciciről,amelyik lógó fülű spánieléhez hasonlított!

Jót nevettünk a férjemmel rajta!

Ő is azt mondta,hogy a gyermekünk egészsége,fejlődése miatt szoptassak amíg tudok,vagy jónak látom,és a melleimmel ne törődjek!Ő olyannak szeret,amilyen épp vagyok!

Mikor megismert volt pár vágásom már,mert volt egy fejlődési rendellenességem,és nem is szép látvány,de ő így fogadott el!Azóta nekem is több az önbizalmam!

Én szívesen megoperáltatnám(kisebbre) a melleimet,ha lenne pénzem rá!de csak magam miatt!


Úgy szeretném lányok,ha nem lenne ezen az oldalon ilyen durva a hngnem!Olyan rossz olvasni ezeket!

Kérek mindenkit,inkább akkor ne írjon!


Szép estét mindenkinek!

2010. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, mennyi idős a babád?
2010. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%

Csodalom, h az elso valaszolonak van ferje ilyen modorral. Ot biztos nem a melle, hanem a kiallhatatlansaga miatt fogja otthagyni, egy kedvesebb noert...

Mindenkinek a maganugye, h meddig szoptat. Ki nem allhatom, h szegyenkezni kell a mai vilagban a szoptatas miatt. 13 honapja szoptatok. B kosaras voltam, most C vagyok, de nem olyan feszes. De szerintem ezert inkabb a kezdeti idoszak felelos, amikor majd kidurrant a tejcsitol.Most mar alig van tejem, napi egyszer szoptatok.

2010. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem jutok szóhoz. Egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy amikor végre eljutott oda a média, hogy közli az orvostudomány által oly régen bebizonyított anyatejjel kapcsolatos immunerősítés jelentőségét, még mindig eggyes paraszt állatok ilyen hangnemben üvöltik le azokat akik nem önző módon magukkal foglalkoznak, hanem saját gyermekük egészségével.

Mi is tervezünk még egy babát és ugyanígy szoptatni szeretném amíg igényli. Utána valószínüleg megpróbálkozok a tb-nél hátha támogatják a mell fellvarrását és biztosan tudom, hogy még mindig több leszek mint az a szülőnek csúfolt anya aki a saját melle szép/ép/ségéért elveszi a gyerekétől az szopás lehetőségét. Sok szoptatni képtelen anya a fél karját adná érte, ti szégyeljétek magatokat!!!!És mutogassátok a szép melleteket mert ennyit tudtok!!!! Jellemző!!!

2010. jan. 21. 09:37
 29/32 A kérdező kommentje:
Természetesen köszönöm a többi válaszolónak és igen, sajnos a genetikának jócskán benne van a keze. :O(
2010. jan. 21. 09:37
 30/32 anonim ***** válasza:

21 hünapis szopott afiam, most alányom 10 hónapja ciczik.

nem lóg a mellem, nem kicsi, nem is túl nagy.

8-9 hónaposan, vagy 1 évesen nem választanám el a gyerekemet, majd akicsi si elválasztja mgát,a ómikor akarja.

2010. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!