Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közel 2 évnyi szoptatás után...

Közel 2 évnyi szoptatás után milyen a melled?

Figyelt kérdés

Mi a vélményed a saját melledről? Nagyon megereszkedett?

Nekem olyan mint 2 tejes zacskó, sajnos üresen.


2010. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%

Igazad van, nem tartom normálisnak, de hagy döntse már el mennyi ideig szoptat. Ott volt a kövi hsz is. Alig 2 hétig szoptatott és megereszkedett a melle.

akkor ő is szánalmas?

2010. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
6%
Az én férjem sosem hagyna el, csak mert lógna a mellem. De ismerek számtalan férjet (aki nem az enyém) aki simán megcsalat a feleségét szülés után, mert elhagyta, elhanyagolta magát. Genetika ide vagy oda, 2 év aza legjobb mellből is szart csinál.
2010. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%
Van min vitáznod..egyébként az én gyerekeimnek fél évesen még híre- hamva sem volt a fogaknak...11 hónapos koruk körüül jött ki az első..annyival próbálj rágni... Nem értem, miért sértegetsz másokat, akik nem bántanak téged! Ha van véleményed, azt leírhatod normálisan is...
2010. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

Második gyermekem szoptatom már 13 hónapja. Sajnos nem olyanok a melleim, mint az első gyerek előtt. Zavar, de eszembe sem jutott, hogy mellem szépségének megóvása érdekében lemondjak a szoptatásról.

Szerintem nagyrészt genetika, kinek milyen lesz a melle a szoptatások után. Lehet nagy marad, lehet hogy ugyanolyan kicsi formás. De van, akinek megnyúlik, lóg. Sajnos ez ellen nem igazán lehet mit tenni. Marad a csinos melltartó, vagy a plasztikai sebész.

2010. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó vagyok!

Az én fiaimnak későn jött a foguk. A nagynak 9 hónaposan, a kicsinek 11 hónaposan. Lassan 13 hónapos, s még csak 3 foga van. Sajnos nagyon megviseli a fogzás, nem hajlandó enni semmit, csak szopik. Hát akkor inkább szopjon, mint semmit sem egyen!

2010. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok!Le vagyok döbbenve a hangnemen!

Egyszerűen nem értem,hogy miért kell a másikat pocskondiázni!

Szerintem egy szimpla kérdés volt,amire egyszerű és normális választ lehet adni!

Sajnos ez jellemző mostanában erre a társadalomra,hogy türelmetlenek,tiszteletlenek,arrogánsak vagyunk!Pedig egy mosoly,egy kedves szó olyan sokat ér!

Bocs az Off-ért!


A válaszom:genetika nagyon sokat számít!

2010. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Utsónak. a kérdéssel nem is volt baj, csak az első válasz vágta ki a biztosítékot:-)
2010. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Ùgy látom megint akadt itt egy okoska!!!!!!!!!!!!!1

nekem szoptatás elött szép formás 75/b mellem volt....14 hónapig szoptattam a lányomat.Hát a melleim,mint egy kicsavart tejeszacskó.Engem nagyon zavar,a férjemet nem.

Mos terhes vagyok a fiunkkal,de öt kb 1 éves koráig tervezem szoptatni ha sikerül.Most nagyok megint a melleim,söt sokkal nagyobb mint a lányommal.E`ppen ezért tartok attól,hogy még csúnyább lógósabb lesz szoptatás után.Hát ha nem lene ennyire drága,én biztosan megcsináltatná,m.Ha nem is szilikonnal,de felvarratnám.Ezt még meglátjuk.

2010. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel engem is le fogtok szavazni, de aki azt mondja, hogy a férjét nem zavarja, az nem tudhatja, hogy tényleg így van-e és hogy egy pár év múlva is így marad-e. Engem már most idegesít ez a téma, hogy milyenek lesznek, sőt, már kiharcoltam a páromnál a műtétet, ha szükségét érezném. Pedig neki aztán állítólag tényleg nem zavaró, ha más lesz. Engem viszont életképtelenné tenne... Fél éve szoptatok és majd a kisbabám fogja eldönteni meddig. Én mindenkit kérdezni szoktam erről, és a legtöbbnek sokkal csúnyább lett..........
2010. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a genetika tényleg nagy szerepet játszik. Anyám 70 éves és még most is szép a melle, pdig nem hord melltartót. remélem ha mást nem de ezt öröklöm tőle:-))
2010. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!