Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közel 2 évnyi szoptatás után...

Közel 2 évnyi szoptatás után milyen a melled?

Figyelt kérdés

Mi a vélményed a saját melledről? Nagyon megereszkedett?

Nekem olyan mint 2 tejes zacskó, sajnos üresen.


2010. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
Hát szoptassatok csak két évig édesanyák. Nem elég, hogy nem normális, még tönkre is teszitek magatokat, aztán meg csodálkoztok, ha a férjetek rátok sem bír nézni, és míg ti otthon szopikáztatjátok fehérlófiát, félrelép egy feszes csöcsű bigével.
2010. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%

Én 9 hónapig szoptattam és nagyon szép cicim van.

De az elsőnek mondom, hogy ritka bunkó vagy.

Gondolom, te rögtön tápszerrel nyomod a gyereked, csak hogy a szép cicid megmaradjon.

2010. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Én sajnos csak 2 hétig szoptattam, de így is olyan lett, mint egy üres tejes zacsi.
2010. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
20%
Tévedsz. Szoptattam, kettőt is, csak nem két évig. Utálom azokat akik tápszerezik a gyereket, de azokat is egyenesen őrültnek tartom, akik két évig szoptatnak. Van a szoptatásnak egy kötelező és egy erősen ajánlott ideje. Hozzátáplálás mellett igenis elhagyható 8-9 hónapos korban, és fél év után elég napi kétszer szoptatni. Szép mellem maradt, büszke vagyok rá. Kösz a feltételezést a tápszerezésről te másik ritka bunkó. :)
2010. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

Elsőnek.

Erre nem találok szavakat ami tűrné a nyomdafestéket. Az a fehérló fia történetesen a bizonyos férj gyereke, aki ugyan olyan mértékben jelen volt a megcsinálásánál, mint az az idő közben megereszkedett mellű nő, akit nem restellt teherbe ejteni mikor még feszes volt a melle.

Szomorú hogy egyesek így gondolkoznak. És ha történetesen a kedves férjnek ez nem tetszene szoptatna csak ő és megtudná.

2010. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én összesen 4 évig szoptattam a három gyermekem, és hatalmasra nőttek a melleim. A feszességgel nincs gond, de alig kapok magamra normális felsőt, és senki sem az arcom nézi. :( Erősen gondolkozom a kisebbítésen, de félek a hegektől.
2010. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 1.!!! Erre szerintem senki se kíváncsi! Te addig szoptatsz, amíg akarsz, de a másikhoz nincs közöd!

Szóval, Kedves kérdező! Én már a 4. babámat szoptatom és bizony a nagyok 2 évig, a pici 16 hónapja szopik. A melleim jobbak, mint "új korukban"! Sokkal teltebbek, mint a szülések előtt, szóval nekem csak jót tett a szoptatás (előtte kicsik voltak). A férjemnek is jobban tetszik így... Sajnos ez is genetika, van, aki 1 hetet szoptat és lógnak a mellei, megnyúlnak, a másiknak meg jobbak lesznek. Ezen nem tudunk nagyon változtatni, kivéve a plasztikai sebész :(((

2010. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
13%
Lehet pampogni, egyszerűen nevetségesek vagytok, és egy részetek még irígy kutya is. Igenis, mi a szarnak kell szoptatni két évig????? Istenem, ti ezt komolyan normálisnak tartjátok? Minek van már fél évesen foga agyereknek, hogy lerágja a melledet? Nyilván nem... AZért, hogy egyen.
2010. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Az fel sem merült benned,h esetleg két gyereket szoptatott?És igenis bunkó vagy.Nem mindenkinek van feszes melle már szoptatás előtt sem,mégis találnak olyan pasit,aki nem lép félre.Ha te egy olyan dologra vagy büszke,ami pusztán genetika,és neked semmit nem kellett érte tenned,akkor nagyon sivár lehetsz...karöltve a férjeddel,aki ezek szerint szintén csak annyit ér,h a gyerekei anyját simán elhagyná egy jobb mellű nőért.Gratulálok.
2010. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
10%

"Te addig szoptatsz, amíg akarsz, de a másikhoz nincs közöd! "


Pont annyi közöm van hozzá, mint neked ahhoz, amit én írtam. Okoska.

2010. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!