Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gömbölyödő pocakú kismamák!...

Gömbölyödő pocakú kismamák! Hogyan oldjátok meg az intim szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én még 41 és fél hetes terhesen (!) is tudtam magam borotválni, befeküdtem a kádba, fel a lábat a kád szélére, és látni ugyan nem láttam, de szép óvatosan meg tudtam csinálni. aztán tükör. :) zuhanyzóban szerintem nem tudnám kivitelezni. :)
2010. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szőrtelenítő krémet használtam, így biztos nem vágtam meg magam, illetve utána nagyon figyelmesen mosakodtam, nehogy ott maradjon a krém és kiütéses legyek. Én Veet-et használtam (hónaljra valót, ha jól emlékszem), de ha jól tudom, van már intim fajta is. Egyébként nekem kiválóan megfelelt, semmi bajom nem lett tőle.
2010. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Emlékezetből! :)


Látni ugyan nem láttam semmit akkkoriban, amikor pocakos voltam, de azért mindig borotválkoztam, ugyanúgy, mint máskor. Nem volt egyszerű, de aki évek óta szőrteleníti magát, az "vakon" is boldogul a borotvával.

2010. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én guggolva, újságpapíron, tükörrel.

Nem volt egyszerű:D

2010. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igaz én már szültem,de pocakosan a párom szokott nálam szörtelíteni.komolyan ügyesebben megcsinálta mint én.
2010. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a párom vállalta ezt a feladatot miután én már nem láttam semmit. Nagyon tetszett neki :-)))
2010. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
végig borotváltam lent magam (teljesen), amíg tudtam odanéztem, majd tükör vagy kitapogatós módszerrel
2010. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már megszültem, de nekem a férjem tartotta a tükröt, én borotváltam :)
2010. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapogatózva, nagyon lassan:) tükörrel ellenőriztem:)
2010. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!