Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége felé járó kismamik, ti...

Vége felé járó kismamik, ti hogyan oldjátok meg az alváz szörtelenítést ilyen nagy pocakkal?

Figyelt kérdés
Nem akarok az orvoshoz dzsumbulyosan menni.Van valami jó tippetek? Én már a wc-zés után a törölgetéssel is nehezen boldogulok.
2009. okt. 24. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan már 1 éve szültem,de nekem a végén a párom csinálta a borotválást. Vagy próbáld meg tükörből,bele lehet jönni. :)
2009. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én emlékezetből borotváltam :D Csak a végén néztem meg tükörrel, hogy kimaradt-e valami. De sose maradt ki :)
2009. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem is a párom csinálta.a tükrös módszer nekem nem jött be.
2009. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

szia!

Én keresztbe legugolok a kádba (így támasztom magam)és emlékezetből én is!Viszont a múltkor kic sit megvágtam magam,és a párom ragaszkodik hozzá hogy mostmár ő csinálja!De az bizti hogyha beindul a dolog nem fog érdekeelni mi van odalent! :))

34 km

2009. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát én a tükörrel kínlódók de szó szerint:)nem tudok rájönni a nyitjára.Sok sikert!
2009. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés! Én is igénylem a szőrtelenítést még pocakkal is! Nekem a tükrös módszer azért nem válik be, mert valahogy "nem érzem a tükörképemet". Bezavar a jobb és bal oldal cseréje. Nálam is az "emlékezetből" való borotválás vált be, kitapogatom a szőrös területeket és addig borotválok, amíg simaságot nem érzek. A combom tövéhez pedig furcsa módon oldalról belátok :) és ott simán megy az egész. 36 hetes kismami
2009. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is a páromra bízom :D Már kérnem sem kell...
2009. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi csajok, látom más is gondban van ezzel. Én eddig epiláltam, nem akarok borotválni, nehogy összszabdaljam magam. A veetről tud valaki mondani valamit?
2009. okt. 24. 17:23
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem ment idáig, de az utóbbi időben már nem sikerült olyan precízen a dolog, így a férjem átvállalta. ;) 37 hetes kismama
2009. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Olyan jó, vicces ezeket a válaszokat olvasni....Egyébként aki minden nap borotválja, annak már annyira begyakorlott a mozdulat, hogy talán csukott szemmel is menne. Vagyis emlékezetből is lehet, én is így csináltam.
2009. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!