Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége felé járó kismamik, ti...

Vége felé járó kismamik, ti hogyan oldjátok meg az alváz szörtelenítést ilyen nagy pocakkal?

Figyelt kérdés
Nem akarok az orvoshoz dzsumbulyosan menni.Van valami jó tippetek? Én már a wc-zés után a törölgetéssel is nehezen boldogulok.
2009. okt. 24. 15:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én tükörből, kb fél órán keresztül szoktam - amikor nagy nehezen nekidurálom magam. Régebben 5 perc volt az egész! :-)

Az biztos hogy ha megindul a szülés, a legkevésbé fog az számítani, hogy hogy állunk odalent, de most azért még zavar! 38 hetes km

2009. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálta a férjem, de annyira óvatos volt, hogy azóta inkább én borotválkozom vakon emlékezetből, úgy alaposabb :D
2009. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el gyantáztatni?3 hét simaság garantált!:) Nem kellene kínlódnod a borotválkozással szinte naponta!
2009. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

emlékezetből nekem is menne, csak az a baj, hogy a bal oldalon a nagyajkaim mellett, a combom hajlatában van egy szexis anyajegyem, és azt muszáj látni, különben nem tudom körbeborotválni. HOlnap akarok nekigyűrkőzni, az utóbbi hetekben nem szedtem le, kíváncsi vagyok, mennyit látok még?

26 hetes vok

2009. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Gyantáztatni? Azt még elfogadom, hogy felül a háromszöget legyantázzák, de teljesen alul az ajkaknál??? Inkább emlékezetből szoktam borotválni, tapizással...
2009. okt. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36 hetes vok,simán befekszem a kádba, és érzésre addig huzigálom a borotvát, míg mindenütt sima nem lesz.Állva biztosan nem menne.
2009. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én még 40hetesen szülés elött 1nappal is magamnak borotváltam. Fkeve, állva, tükör nélkül, kitapogattam. A tükrös verzió engem is csak összezavar.


3hetes baba anyucija

2009. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem a veet nem vált be, mert ahol dúsabb, ott a bőröm is nagyon megsinylette, mire olyan sima lett, amilyenre akartam. Inkább menj kozmihoz.:)
2009. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A Veet nekem se jött be. Egyrészt az ilyen erős szőrre sokat kell kenni, nem gazdaságos, másrészt nagyon sokáig rajta is kell hagyni. És ha nem jó irányba húzom le, akkor ottmarad a szőr. A gyantáztatás nem rossz, de mondjuk én félek a fájdalomtól :)

Szülés előtti borotválás miatt nem kell aggódni, azt megcsinálják a kórházban. Amikor én szültem, ott nyüzsgött 4 szülész tanuló, egymás kezéből csavarták ki a borotvát :D Tök vicces volt :)

2009. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!