Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy utalom...

Mi lehet az oka, hogy utalom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem minden gyereket csak a kislanyokat.... Rosszul vagyok toluk,idegbaj kap el ha meglatom oket,plane ha hisztiznek.. 19L
2014. szept. 14. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert még magad is gyerek vagy és nem bírod felfogni, hogy KISlány azaz gyerek.
2014. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Önmagadra elmlekeztetnek,
2014. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Éretlen vagy szellemileg.
2014. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eretlen ;) igaza van az egyik hozzaszolonak,onmagamra emlekeztetnek. Mikor kicsivoktam mindig unokahugom meg tesom volt a fontosabb,enmeg kevesbe...
2014. szept. 14. 11:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam
2014. szept. 14. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:

ilyenekkel szokott az történni,hogy: lánya születik,aki nagyon hisztis.. így kénytelen leszel megszeretni őket..



de amúgy mi az,hogy idegbajt kapsz tőlük ha meglátsz egyet!?? csak attól "rosszul vagy" ha elmész mellettük? mert akkor fordulj pszichológushoz..

2014. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bántottak, amikor gyerek voltál? Kiközösítettek, vagy ilyesmi? Én ezért... hát, nem utálom őket, de valahogy nem is szeretem, és nem szándékosan, de azt gondolom, a gyerekek gonoszak.
2014. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hat ugyse fogom megszeretni oket,sot,nekem tuti,hogy nem is lesz gyerekem. :))

Igen,kikozositettek,mikor probaltam kedves lenni veluk ramkiabaltak es mondtak h tunjek el. Meg kihasznaltak. Mindig fiukkal voltam,oket meg a kisfiukast mai napig imadom.

2014. szept. 14. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen már nem a sebeid nyalogatásával kéne foglalkozni, hogy az unokatesód nagyobb volt nálad stb. Felnőtt vagy én nagykorú, állítólag érett gondolkodású, akkor hogy lehet, hogy idegbajt kapsz a gyerekektől?? :I A gyerekeket utálni amúgy nem normális dolog... Inkább találj magadnak valamit, ami leköt.
2014. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen amúgy korai kijelenteni hogy te nem akarsz majd gyereket. mert ha nem is akarsz,de mégis becsúszik-és meghallod a szívverését már nagyon nehéz lemondani róla
2014. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!