Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom ennyire a gyereke...

Miért utálom ennyire a gyerekeket? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen idegesítenek, az anyákájukkal együtt. Említettem ezt a barátaimnak és letudták annyival, hogy "Te is voltál gyerek". De ez engem nem vigasztal, mert amikor én voltam ilyen kicsi, akkor biztos vagyok benne, hogy volt olyan, aki ugyanígy gondolkozott és ugyanígy idegesítőnek talált. Attól kéne szeretnem őket, mert én is voltam ilyen?

Mivel én még csak 14 éves vagyok, így gyerekorvosoz kell járnom. Na ott aztán történnek dolgok...Taknyosan, széthasadó fejjel, fájó torokkal, alig élve leülök a váróba, és abban a pillanatban megrohamoznak a kölykök. (Valamiért imádnak engem a gyerekek, többen mondták már). Elkezdenek beszélni hozzám, megfogják a kezem, mutogatják a plüssállatokat, én meg csak ülök és mondogatom magamban, hogy menjenek már innen. A szülei meg ott trécselnek, le sem ejtik, hogy mit csinál a gyerekük. Aztán amikor a váróban szépen telibe köhögik az arcom, akkor már rendesen felkapom a vizet. Előfordult olyan, hogy tényleg ott köhög, prüszköl, mindent csinál, (persze, hogy rám), az anyja meg végignézi és odasúgja a mellette lévőnek, hogy "mennyire rossz nézni, hogy beteg a gyermeke..". A másik meg, hogy néha odajön a kisgyerekes anya és megkérdezi, hogy "olyan nyűgös a kicsim, nem engednéd meg, hogy előtted menjek be?". Ilyenkor pedig megmondom, hogy nem, és vagy elfogadja, vagy végig úgy néz rám, mintha egy darab kaki lennék, mert nem engedtem magam elé..már nem azért, de én sem hobbiból járok orvoshoz, én is kivárom a soromat. Elhiszem, hogy nehéz neki, de ez van.

Meg amikor hasra kell esnem amiatt, hogy a picike leutánozta a kutyuska meg a cicuska hangját. Jéééééééééé.

Kevesen vannak "megáldva" azzal, hogy konkrétan vonzza a gyerekeket magához, sok ilyen sztorit tudnék felhozni...

Tudom, hogy ezzel most sokaknak iszonyatosan unszimpatikus képet állítottam fel magamról, de tényleg így érzek.


2014. aug. 13. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

meg tudlak érteni, én már 23 vagyok és szívből gyűlölöm őket, és az anyjukat is, a bakakocsis übernagy családokról nem is beszélve

érdekes, én ennyi idősen már a felnőtt orvoshoz jártam, szerintem át tudnál iratkozni te is

amúgy fiú vagy lány vagy?

2014. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok, majd utánanézek ennek :)
2014. aug. 13. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Én csak a hisztis kölyköktől kapok kiütést, azokat szívem szerint jól megpofoznám, bár igaz h leginkább az anyjuk a hibás az ilyennek, mivel szarul neveli. De az ilyeneket én is utálom, mikor mindenfélét ki akarnak könyörögni, csak mert "gyerek így meg úgy".. hát magasról tojok a gyerekére is meg rá is.
2014. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%
Én is vonzom a 10 év alatti gyerekeket. Az öcsém, unokatesóim és a haverjaim testvérei is folyton velem akarnak játszani, rengeteget lógnak a nyakamon. Az utcán tök ismeretle kisgyerekek köszönnek elég gyakran. Nem tudom miért van ez, de engem nem zavar. :) Sőt nagyon is szeretek velük játszani beszélgetni. Imádom őket és én is minnél elöbb szeretnék egy saját gyereket, pedig csak 17 vagyok.
2014. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
A kisgyerekek alapjában önzőek és figyelmetlenek (a legtöbbjük). Gondolom te is ezt érzed és talán emiatt visszataszítóak. Az anyukák meg elvakultak és szintén figyelmetlenek. A világ legnagyobb dolgának érzik, hogy szültek egy gyereket. Neki tényleg az, ezt meg is értem, de ő is értse meg, hogy ettől ő még nem előbbre való mindenkinél. Általában engem is szeretnek a gyerekek valamiért. Viszont csak az igazán szelíd, visszahúzódó fajtákkal szimpatizálok igazán.
2014. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, 14/l vagyok én is ráadásul. Ha mondom valakinek hogy nem szeretem a gyerekeket mindig kiakad, és azzal jönnek nekem is hogy "de hát én is voltam gyerek". Persze, de csak voltam. Ha találkoznék 10 évvel ezelőtti önmagammal valószínűleg ugyan úgy idegesíteném magam mint más gyerekek...


Az orvosnál a legrosszabb, hál istennek értem nem rajonganak így de ez nem tartja vissza őket attól hogy összeköhögjenek.


A legrosszabb az egészben hogy nem tudok mihez kezdeni velük, állandóan nyafognak, és a nyafogás minden korosztálytól idegesít hát még a gyerekek magas, vékony hangján, ha utánoznak valamit a felnőttek elvárják hogy dícsérjem és csodálkozzak, sosem értettem minek. Ha felnőtt leszek még lehet változik a véleményem és lesz saját gyerekem, de egyenlőre nem tartom valószínűnek.

2014. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hello én13 éves fiú vagyok és én is hasonlóan érzek.egyszerűen idegesítenek hogy mindent összeb$sznak.próbáld az orvosi rendelőben zenèt hallgatni fülhalgatóval és fegyelmezetten ülj ebből érezniük kéne hogy nem vagy nyitott ha mégis akkor ne foglalkozz velük.
2014. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
én is így érzek 30f. soha nem lesz gyerekem, inkább egyedül halok meg.
2015. júl. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!