Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális az ha utálom a...

Normális az ha utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és utálom a gyerekeket. Utálom,ahogy visonganak, hisztiznek, fel-alá futkároznak, nem bírnak egy helyben ülni, és utánozzák a másikat. És a "nézd de aranyos" szöveg se hat meg.Ti hogy vagytok ezzel? Elítélendő ez?
2014. júl. 31. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem elítélendő. Ez a te dolgod, nem lehet kötelezővé tenni.


Nyilván más dolgokat szeretsz. Ennyi. :)

2014. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
15 évesen általában a gyerekek utálják a gyerekeket :)
2014. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Az, hogy utálod őket, az nem normális, hisz 1. mit ártottak neked azok a gyerekek, hogy utálod őket, 2. a gyerekek ilyenek és nyugodj meg, gyerekként te is ilyen voltál, mit szóltál volna, ha anyukád annak idején örökbe adott volna, csak mert gyerekként úgy viselkedtél, mint egy gyerek???

Az teljesen normális, ha egy 15 éves nem tud mit kezdeni a gyerekekkel, nem tud velük bánni, nem szívesen foglalkozik a gyerekekkel, na de utálni őket? Az nem normális. Te is voltál gyerek, akkor téged is normális lett volna utálnia bárkinek? Nem hiszem.:) Ezen gondolkodj el! Nem baj, ha nem szívesen foglalkozol gyerekekkel, nem érdekelnek, de azért az utálatodat tedd félre, nem ártottak ők neked azzal, hogy gyerekek.

2014. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi idősen én se szerettem a gyerekeket. Most viszont van egy gyönyörű lányom és óvodai dajka vagyok! Fogsz még változni :)
2014. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem mondanám ,hogy teljesen normális,mert nem minden tini vélekedik így,de még tuti változik majd a véleményed róluk. Azért nem mondj ilyet,hogy ,,utálod őket,, maximum,hogy idegesítenek szegények. És igen,te is voltál kisgyerek,de hisz gyerek vagy most is,és tombolnak a hormonjaid,kicsit hisztis is vagy,ennyi erővel a tiniket is lehetne ,,utálni,, még sem tesszük,mert tudjuk,hogy előbb utóbb vége,felnőnek,és lehiggadnak. Most ezt a korszakot éled,úgy ahogy azok a kis gyerekek is. Visnyognak,vitáznak,csípnek marnak harapnak..majd kinövik. :D Ahogy Te is az utálatot. :)
2014. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Semmi baj nincs ezzel, te ilyen vagy, és kész.


Én 29 éves nő vagyok, és én sem vagyok oda értük. Utálatnak nem nevezném (szerintem amúgy te sem "utálod" őket, csak rossz kifejezést használtál, amúgy értem, mire gondolsz), de egész egyszerűen nem vágyom arra, hogy gyerek legyen a közelemben.


Nem megyek oda, ha babát látok, nem találom cukinak, pláne nem vágyok rá, hogy sajátom legyen... Nekem inkább olyan közömbös. De a kutyákkal is így vagyok, pedig sok ismerősöm azok láttán is elalél. Nekem ez fura, én békén hagyom őket (bántani sem bántom!!), ők is hagyjanak békén, és kész.

2014. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%
Én szeretem a gyerekeket, a kislányokat meg egyenesen imádom, de a kérdező hadd utálja őket. Az ő dolga.
2014. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, mivel az evolúciós feladarodnak ellentmond a véleményed és az érzelmeid, de nem elítélendő. Szerintem nem utálod őket, csak idegesítenek. Engem is egy ideig zavartak, most meg alig várom, hogy befejezzem a sulit és megpróbálkozhassunk a párommal a babacsinálással :) Amúgy a neveletlen gyerekek engem is nagyon tudnak zavarni, de alapjába véve nagyon szeretem őket :)
2014. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

Hát az utálkozás nem normális, de nem elítélendő, ha nem vagy oda értük.

Én mondjuk szeretem a gyerekeket, viszont ki nem állhatom a kutyákat. B*zi dögök :D

2014. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

En is utaltam oket ennyi idosen, most se vagyok oda ertuk, de mar van, akit elviselek.

17/L

2014. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!