Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális az ha utálom a...

Normális az ha utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és utálom a gyerekeket. Utálom,ahogy visonganak, hisztiznek, fel-alá futkároznak, nem bírnak egy helyben ülni, és utánozzák a másikat. És a "nézd de aranyos" szöveg se hat meg.Ti hogy vagytok ezzel? Elítélendő ez?
2014. júl. 31. 15:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, én sem vagyok oda értük. most közmunkán lovastáborban voltam, ahol 6-8 éves gyerekek voltak.. eleinte nagyon nehéz volt, de a végére annyira lefárasztottak, hogy az se érdekel ha körülöttem ugrálnak.. :D meg lehet szokni.. :) nem elítélendő egyáltalán, szerintem természetes ez ilyen idős korban.
2014. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

Én se bírom őket, idegesítenek. Szóval ha nem normális, akkor már ketten lehetünk abnormálisak. *pacsi*


14/L

2014. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
;)
2014. júl. 31. 23:36
 14/18 anonim ***** válasza:
16 vagyok, az általad leírt viselkedés engem is idegesít, de a nyugisabbakkal (igen, vannak olyanok) nincs bajom. Szót viszont mindegyikükkel elég nehezen értek, kizárt, hogy egyedül le tudjam kötni bármelyiket.
2014. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát én tavaly voltam 15 és távolról jobban szerettem őket, azonban mára megváltozott a véleményem. :)
2014. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
97%
En is ruhellem a gyerekeket. Idegesitoek es farasztoak nem mellesleg uhyan olyan kocsog leszbha felno mint a tobbi. Amig nincs gyereked lehetosegeid vannak ha van gyereked akkor csak a kotelessegeid lesznek ezt ne felejtsd el.
2014. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én még mindig utálom őket :D (19F)

Na jó, már van egy-kettő, akit elviselek, ha megyek a buszon vagy a vilin akkor néha tényleg látok olyat, amelyik cuki.

De a nagy részük nem az.


Szerintem ez nem csak a "gyerekségük" hibája, hanem a szülőké is, a legtöbb nagyon el van kapatva, vagy csak szimplán nem foglalkoznak vele.

2014. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
24%
te magad is gyerek vagy, de értem mire gondolsz, te a kicsiket utálod
2015. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!