Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mernétek vállalni egy...

Ti mernétek vállalni egy kisbabát?

Figyelt kérdés

Párommal van három fiunk, a fejébe vette, hogy legyen egy negyedik gyerekünk is, hátha lesz egy kislányunk is.

Nem tudom mit tegyek. A párom már 44 éves, nem tudom lenne -e türelme az éjszakázáshoz stb.

Ti mit gondoltok erről?


2014. aug. 5. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

- te hány éves vagy?

- van-e rá pénzetek?

- mennyi idős a többi gyerek?

- te mennyi ideje dolgozol megint?

- nincsenek-e most egyéb projektek (pl. karrierépítésed, utazások, házfelújítás)

- tudod, hogy 50-50, hogy lány legyen? :)

2014. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Mi mernénk.
2014. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem. Mi van akkor, ha fiú lesz? vagy ha a párod nem hajlandó kivenni a részét a gyereknevelésből? Szerintem túl kockázatos, gyereket csak úgy szabad vállalni, ha teljesen biztosak vagytok benne, hogy mind a ketten akarjátok.
2014. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ha anyagilag megtehetitek és te is akarod simán!

Én bevállalnám

2014. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretné. De sajnos nem biztos, hogy ennyi idősen lenne türelme hozzá.
2014. aug. 5. 21:50
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
44 évesen még nem aggastyán!
2014. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Én már nem! Ott a 3 egészséges gyerek,butaság amiatt vállalni,hogy hátha kislány lesz.Ha meg fiú,lehet csalódottak lesztek.És elég idős is már 44 évesen,ha első gyerek lenne megérteném,de így ennyi idősen már nagyobb az eü kockázat,nem kockáztatnék.Túl idős...
2014. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem aggastyán csak lassan nyugdíjba lép mire a gyerek leérettségizik...
2014. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy 44 éves férfinél milyen egészségügyi kockázatok lehetnek?
2014. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ki a kérdező?A férj vagy a feleség? És hány éves a másik fél?

Én úgy vettem le,hogy a 44 éves a nő,hiszen neki kellene éjszakázni gyakorlatilag,nem a férfiak szoktak

2014. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!