Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyivel nehezebb ha 3...

Mennyivel nehezebb ha 3 gyerek van mintha csak 2? Anyagilag, hogy lehet bírni? Bocs, ha hülye kérdés.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 12:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Anyagilag, hogy lehet bírni?Ezt hülyén irtam, inkább arra lennék kiváncsi,hogy vannak-e kedvezmények, ha 3 gyerek van.Na ezt jól összekutyultam, lassan én sem tudom mit akartam...mindegy.

Bocs.

2010. jan. 12. 12:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyagilag semmivel nem nehezebb, sőt. Nagycsaládosoknak sokkal több támogatás jár mindenhol. Nekem négy van, de ha csak az anyagi oldalát kérdezed, akkor szerintem két gyerek többe kerül mint három. Amíg kicsik. És mondjuk még egymás ruháit is öröklik. Más kérdés ha felnőnek, és pl. mindegyik főiskolára, vagy egyetemre fog járni... Na az anyagilag már húzósabb.

Az meg, hogy hogyan lehet bírni, hát az az anyagi helyzetetektől függ. Nem tudom mennyiből kell kijönnötök, van-e saját lakásotok, biztos állása mindkettőtöknek, stb...

2010. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy írtál kb.erre voltam kíváncsi:)

Gratulálok a 4 gyerekhez, mi most próbálkozunk a 3-al, de nem nagyon akar összejönni:(

2010. jan. 12. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem még nincs tapasztalatom milyen 3 gyerekkel, de remélem hogy hamarosan lesz, mert mi is nagyon szeretnénk már :) Remélem nektek is hamar összejön! Sok sikert hozzá!
2010. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék majd harmadikat is (most jön a második), de szerintem ez nem most gond, hanem akkor lesz, amikor nagyobbak lesznek. Mikor már mindegyik iskolába jár, könyv kell, kirándulás, ez kell-az kell, mindegyiknek. Na, azt vajon hogy fogjuk bírni?
2010. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!