Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincs türelmem hozzá. Tönkre...

Nincs türelmem hozzá. Tönkre fogom tenni az életét így. Jobb anyát érdemelne nálam. Éreztél már így?

Figyelt kérdés
Jó gyerek,de gyerek. Azt hittem saját gyerekkel más lesz. Sokat küzdöttünk érte,vártunk rá. De nem más. Pont annyira nincs türelmem hozzá,mint elõtte mások gyerekéhez és ha panaszkodik pont úgy az agyamra megy,mint korábban bármelyik gyerek. Az is megfordult már a fejemben,hogy nem is szeretem. Férjem nagy családot akar,eddig azt hittem hogy én is,amikor aranyos,akkor én is akarok még,de amikor rossz idõszaka van már õt is bánom. Jobbat érdemelne ennél.
2014. júl. 23. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, nehogy elfajuljon z a dolog...
2014. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Anno terhesség alatt megfogadtam egy dolgot: nem teszem magasra a lécet.

Ha este a gyerek még életben és jó egészségben van, akkor az egy sikeres nap volt. Mivel nem vagyok magamhoz túl szigorú és nem stresszelek azon, ha felidegesítem magam, így sokkal gyorsabban vissza is billenek a nyugodt lelkiállapotba.


Volt már olyan, hogy síkideg voltam, hogy órák óta sír, lövésem sincs miért - ekkor már letettem (ha mindenhogy sír, akkor mindegy hogyan/hol sír) és 5 percre kimentem. Addig lenyugodtam, ő meg abba is hagyta a sírást, mire visszajöttem és felvettem.


Szerintem az előzetes elvárásaid (magaddal, gyerekkel szemben) voltak túl magasak és ennek a stressze jön most ki rajtad. Gondold végig, hogy miként tudnál reálisabban hozzáállni a babához, saját magadhoz. Egyszerűen tedd lejjebb a lécet.

2014. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, és nem.

Nem vagyok a türelem mintaszobra, azt is éreztem már, hogy jobb anyát érdemelnének.

Azt viszont még soha nem éreztem, hogy nem szeretem őket, vagy hogy jobb lenne nélkülük. Vagyis soha nem bántam még, hogy vannak.

A nagy 4,5 éves, a kicsi 9 hónapos. A nagy különösen gyorsan ki tud hozni a sodromból... Estére általában teljesen leamortizálódok, de amikor altatáskor a nagy átölel, és mondja, hogy nagyon szeretlek anya, akkor minden bánatom elszáll.

2014. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha itt vagy még!? Elmeséled, hogy mi történt veletek? Hogyan bírtad?
2021. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2022. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!