Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ilyen óvónőt nem kéne...

Az ilyen óvónőt nem kéne feljelenteni?

Figyelt kérdés

[link]



lehet hogy bent meg a gyerekek egymásnak mutogatják a nemiszervüket :S

viccnek jó,elismerem de azért viccnek is durva..


2010. jan. 9. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mégcsak nem is vicces... Nagyon durva!
2010. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól rázzák...
2010. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
5:04 :DDDDDDDDDD
2010. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az ilyet ki kéne belezni
2010. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát..., ez nagyon primitív!
2010. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
EZ GUSZTUSTALAN.
2010. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Undorító. Le kellene lőni.
2010. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de végignéztétek ti a videót? Ott állnak oldalt a felnőttek, valószínűleg a szülők, fényképezik őket. 3-4 kisgyereket látni, a többi kislány már igencsak "cicis", nem hiszem, hogy ovisok.

Egyébként tényleg primitív, de itt nem intézményről lehet szó, hanem szerintem inkább valami családi "party", ahol ezen szórakoznak a felnőttek, hogy a gyerekeiket ilyen versenynek teszik ki, mert ez valami vetélkedő volt, mivel a végén győztest hiredettek.

2010. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jah lehet..

de akkor is hogy lehet ilyen hülye egy anya/apa hogy ilyen versenyre elviszi a gyerekét vagy mittudomén este van és fáradt vagyok.. :S

2010. jan. 9. 22:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerintem sem ovisok. De ettől még eléggé gáz, hogy FELNŐTTEK arra tanítják a gyerekeket, hogy ribanc módon viselkedjenek. Aztán utána csodálkoznak, ha elk*rvulnak. De amúgy ezt már régebben is megfigyeltem, hogy amíg a gyerek kicsi, addig jaj de édes dolog, hogy úgy öltöztetik, meg úgy viselkedtetik, mint egy kicsi felnőttet. Ha megnézitek, a legtöbb gyerekruha manapság nem sokban különbözik a felnőttekétől, csak méretben. Fiúknak is, lányoknak is. Meg milyen édes a kislányoknak a sminkkészlet, jaj de jó játék, aztán amikor 13 körül már full kisfestve akar iskolába menni, akkor jól lebarmolják, hogy mit képzel magáról, kis taknyos, nem neki való. Pár évvel korábban még milyen cuki volt kifesteni. Ez is ugyan az a kategória. Jól szórakoznak rajta a felnőttek, hogy úgy viselkednek, mint a mini ribancok, aztán ha pár év múlva ugyan ezt élesben adják elő, akkor meg le vannak döbbenve. Az addig oké, sőt teljesen normális, hogy a gyerekek természetükből adódóan utánozzák a felnőtteket, de talán nem olyan dolgokat kéne nekik tanítani, amiket később, felnőtt korukban nem szeretnénk tőlük viszontlátni.
2010. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!