Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenképp szükséges babakocsi...

Mindenképp szükséges babakocsit venni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 11:33
1 2 3 4
 31/37 Julie S ***** válasza:
100%
Miert kell mindenkit lepontozni? Mindenki maskepp eli az eletet, kinek ez, kinek az valik be. Ezen a lepontozas semmit nem valtoztat. :D
2014. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
54%
nyugi akik a babakocsit használták és javasolják azok is lepontozva lettek......
2014. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Itt mindenki le van pontozva. Az is aki A-t mond, az is aki B-t, meg az is (mint pl én) aki szerint A nem zárja ki B-t, és B sem zárja ki A-t...
2014. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Julie S ***** válasza:
Hat, en is azt irtam, hogy mindenkit. Nem ertem, hogy egy ilyen kerdesnel ez mire jo. Mert van, ahol megertem, de nehany esetben azert csodalkozom...
2014. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Hú Köszönöm szépen a rengeteg választ.

Első babánk lesz és azért tettem fel a kérdést mert az apuka nagyon babakocsi ellenes. Én viszont tényleg nem tudom milyen lehet kendőbe vinni a babát , félnék , hogy rosszul van megkötve vagy bármi.

2014. júl. 12. 00:04
 36/37 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, érdemes hordozós klubba, vagy hordozási tanácsadóhoz menni még a várandósság alatt, ott megtanulhatsz mindent a helyes kendőkötésről :) Így mikor már megszületett a baba, nem leszel annyira bizonytalan! Nem annyira bonyolult, mint amilyennek most látszik! :)
2014. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hol laksz, de a minimano áruházban szokott lenni hordozós tanfolyam. Én mondjuk nem voltam, így utólag talán megérte volna. De én inkább babakocsiztam, nagyon keveset hordoztam.

Miért ellenzi a babakocsit? Jó dolog, nem kell cipelned magadon a pl 5 kg-s gyereket, jó persze lépcsőzni kell a babakocsival is, de ha nagy kerekű a kocsi azt le tudod a lépcsőn lépcsőztetni és felfelé is. A bkv-zni meg alacsonypadlóssal nincs gond. Mozgólépcsőn is lehet babakocsival. Szóval azért annyira nem rémes babakocsizni!!! Persze függ milyet veszel, én könnyű súlyút vettem 10kg volt ebbe még ugye a gyerek, de van olyan kocsi ami alapból 15kg......

Meg ha vásárolsz a babakocsira tudsz aggatni hálót, szatyrot, meg alul is van tárolója.

Én továbbra is azt mondom vegyetek egyet használtan és max eladod ugyanannyiért.

Amúgy a férjed is fogja cipelni a gyereket?

2014. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!