Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenképp szükséges babakocsi...

Mindenképp szükséges babakocsit venni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 11:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem jó ha van. Kicsit egyszerűbb sétáltatni benne a babát mint hordozóban, főleg mikor jönnek a hidegebb idők. Nekem van csattos hordozóm (3 hósan vettem), de azt csak rövid utakra használom, sőt sokáig nem is tudtam, mert rengeteget bukott a babám.
2014. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%
Én is így gondolkodtam, csak hordozót vettünk (csatos hordozót és kendőt), és 8 hónapig elég is volt. Most már kényelmesebb a babakocsi. Még nem tud ülni, ezért háton nem hordoznám szívesen, viszont 9kg elöl hordozni kemény kihívás a derekamnak, pedig minőségi csatos hordozónk van. Ha jön a kistesó, végképp muszáj őt letennem, ezért végül bő fél év után mégis csak vettünk babakocsit.
2014. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%

Én el sem tudom képzelni nélküle,hogy lehet.

Annyi hülyeség van ami tényleg nem szükséges de babakocsi igeni kell.

2014. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Nekem jó volt, hogy volt, nagyon szeretett benne sétálni meg kint, a friss levegőn aludni kezdetektől fogva. Amikor már ketten voltak, akkor pedig nagyon tudtam értékelni a testvérfellépőt is :)
2014. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván nem mindenképp, de én nem tudtam volna nélküle megoldani. Ha valaki nem megy sehova, vagy babakocsi ellenes, és bírja a babáját hordozni 12 kilósan is, akkor annak nem kell. Mi szerettük mindkét gyerekkel. Volt mellette mei tai is, de a babakocsi vált be igazán.
2014. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Julie S ***** válasza:
65%
Nem muszaj, ha anelkul is boldogultok. Nekunk nincs es eddig nem is hianyzott. 9,5 honapos a lanyunk es az elso idokben rugalmas kendoben hordoztuk (elol), most van egy szovott kendonk (ebben csipon szeretem hordozni egyelore), meg egy csatos hordozonk (ebben mar haton hordozunk es ezt hasznaljuk tobbet).
2014. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
34%
hát kenguruba nem teheted amig nem tud ülni. babahordozóba sem teheted amig nem tud ülni, max rövid időre. a mózes baromi nehéz, nagy segítség, ha rá tudod tenni a babakocsira és nem kézben kell cipelni. esetleg hordozó kendő, bár szerintem azért a baba kocsi nagy segítség, nem is tudom a hordozó kendőt pl egyedül mennyire egyszerű feltenni, én mindig csak segítséggel láttam eddig. miért nem nzétek használtan? potom pénzekért lehet találni egész stramp darabokat.
2014. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Nem szükséges, ha nem akartok.

Vedd figyelembe azt is hogy hol laktok, mivel szoktatok utazni, ha valahova menni kell, levegőztetést hogy oldod meg, általában milyen távolságokat kell megtenned.

2014. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
52%

8-as vagyok, még az eszembe jutott, hogy lehet, hogy piciként még nem is kell, de majd később már jól fog jönni.

(az enyém lusti 2 éves, ha sétálni megyünk, általában tiltakozik a babakocsi ellen, de aztán 100 méter után meg kéreckedik, hogy vegyem fel. Olyankor meg inkább beteszem a babakocsiba, 10 kilós gyereket már nem túl kényelmes cipelni.

2014. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nálunk a leendő apuka babakocsi ellenes, szóval mi csak kendővel (később mei-tai) tervezünk. Szerencsére az ismeretségi körben sok olyan gyerek van, aki babakocsi nélkül nő fel, szóval nem lehetetlen (kicsikén elől, 8-9 kg-os koruktól háton) :) Ráadásul a mi kisvárosunkban elég rosszak a járdák, sokkal egyszerűbb kendővel közlekedni (pl. Budapesten meg pont a tömegközlekedés miatt lehet előnyös a kendő, sokkal könnyebb közlekedni vele). Szerintem nem létszükség, rengeteg országban megvannak nélküle, csak itthon még szokatlan elképzelni a babakocsimentes babakort :)
2014. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!