Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családként boldogtalanul vagy...

Családként boldogtalanul vagy egyedülálló anyaként boldogan?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?
2014. jún. 28. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Családban boldogan.
2014. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelmű, csak boldogan érdemes élni, a gyereknek / gyerekeknek is sokkal jobb ha a szülőket boldogan látja még ha külön is, mint együtt de boldogtalanul, feszültséggel teli légkörben!!
2014. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy érzem, ez lehetetlen :(
2014. jún. 28. 21:37
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Így van!

Mindenképpen boldogan! És ha ez csak külön lehetséges, akkor külön!

Próbáljatok meg minél kevesebb feszültséggel elválni, az lesz a legjobb a gyereknek is.

Mennyi idős a gyerek?

2014. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1 éves múlt.
2014. jún. 28. 21:43
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
inkább volnék egyedülálló anya, boldogan! a családban igy esély sincs boldogságra! sose. ha meg megnőnek a gyerekek már késő lesz. a gyerek nem összetartó erő ilyen szempontbol
2014. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

A gyereket NEM érdekli, hogy az anyja boldog-e! Csak az elvált nők áltatják magukat ezzel.

Hiába hiszi az anya boldognak magát, ha a gyerek nem boldog, mert ragaszkodik mindkét szülőjéhez.

Elég sok elvált nőt ismerek, aki a válás után sem boldog.

A házasságot kell rendbe hozni, és nem vállalni egy rossz kapcsolatba gyereket.

2014. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Szomszédom 3 gyerek után vált el, lett új párja, és már 1 éves a közös gyerekük...

Semmiképpen nem lehet boldogtalanul élni! És hidd el 7-es, érzi a gyerek! Sokkal feszültebb, türelmetlenebb, lobbanékonyabb az anya, ha boldogtalan.

Miért gondolod, hogy ha valaki szült, akkor mindent a gyerek elé kell helyezni? Még a boldogságot is? És attól, hogy elválik két ember, miért ne ragaszkodhatna mindkét szülőhöz a gyerek? Ahhoz együtt kell élniük, hogy a gyerekkel legyenek?

(4-es voltam)

2014. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a boldog élet a jó, akár családban, akár egyedül, megadva a lehetőségét egy új kapcsolatnak.

Én egy nagyon rossz házasságban felnőtt gyerek voltam, anya csak azért nem vált el 16 éves koromig, mert azt hitte, nekem ez így jobb lesz. Pedig nagyon nem!

Hatalmas megkönnyebbülés volt mikor elváltak, pedig szeretem mindkét szülőm, de a negatív légkör lélekőrlő volt.

2014. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Miért gondolod, hogy ha valaki szült, akkor mindent a gyerek elé kell helyezni? Még a boldogságot is? És attól, hogy elválik két ember, miért ne ragaszkodhatna mindkét szülőhöz a gyerek? Ahhoz együtt kell élniük, hogy a gyerekkel legyenek?



Hát azért azt hogy az apa többet nem fürdetheti, esti mesét is max hétvégente olvashat neki, elég nagy szívás. Persze az anyák könnyen beszélnek amikor magyar bíróság anyapárti és nekik ítélik a gyereket. Nem tudom mit szólnál te ha két hetente hétvégente láthatnád csak a gyerekeidet?


Egy éves gyerek mellett szerintem még egy párterápiát megérdemelne a kapcsolat. Még két éve sincs, hogy úg döntöttetek közös gyereket akartok.

2014. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!