Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tatabányai fogadott szülészek...

Tatabányai fogadott szülészek mennyit kérnek a szülés levezetéséért?

Figyelt kérdés
Nevet és évet is írjatok légyszi.
2010. jan. 5. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Most szülésznőre gondolsz?

Abba nem tudok segíteni mivel nekem márciusba lesz a harmadik császárom és ahhoz nem kell szülésznő legalább is én így látom.

De orvosokba tudok segíteni mert ismerem egy kettőnek a tarifáját.

Kihez jársz?

2010. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, dokira gondoltam:) Én Roykó doktornőhöz járok, viszont ő júniustól nem vállal szüléseket én meg júliusban szülök.
2010. jan. 5. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig ő nagyon aranyos meg jó doki gondoltam hogy előbb utóbb vissza vonul.Meg ha jól tudom ő nem is "drága".

Én a Pődör doktorhoz járok hát nem lehet elmondani róla hogy olcsó mert 10ezer egy terhes gondozás viszont nagyon alapos és maximálisan megbízok benne.

Van nála jóval olcsóbb doki is tbányán de én nem akartam variálni mert a kislányom is nála született és teljesen meg voltam vele elégedve mint mondtam engem megint császározni fog és nem mindegy....hogy állnak a dolgokhoz.

Akik még jó dokik a Ferencz doktor ő nála ha jól tudom 8ezer a terhesgondozás dicsérik a Málik doktort ő viszonylag új doki és nem kér "sokat".

A szülés meg a tízszerese általában a terhesgondozási összegnek de van olyan doki aki rád bízza mennyi az annyi.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a segítséget.
2010. jan. 5. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a Pazárhoz jártunk,ő 60t kért(a terhesgondozás 10szeresét szokták adni,ezt mondta,ugyanis rákérdeztem)

Alapos doki meg voltam vele elégedve.

2010. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!