Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Kistarcsai kórházban Dr....

A Kistarcsai kórházban Dr. Szentágotai Ferenc mennyit kér a szülés levezetéséért?

Figyelt kérdés
Jártam hozzá vizsgálatokra, és olvastam is, hogy milyen. Ilyen orvosról álmodik mindenki. Na de megfizethető? Mennyiért vállalja? Van valakinek tapasztalata?
2008. szept. 8. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hozzá jártam magánrendelésre, én a magánrendelési tarifa 10szeresét adtam neki szülés után.Egyszer sem mondta, hogy ő mennyit szeretne,én ennyit szántam neki, mert nagyon meg voltam elégedve vele.Ha lesz másik baba, akkor is őt választom majd!
2008. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia !!!Én 8honapja járok Dr.Szentágotai magán rendelésére,nagyon meg vagyok elégedve velle.Meg kérdeztem mennyit kér el a szülésé,válasza:Szülés:70ezer ft,császármetszés:80ezerft.Egy vizsgálatért 7ezer ft kér elhavonat kell hozzá járnom .Megéri,mert oda figyel mindenre és kedves mindenkivel.
2008. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem kér...összeget.Nagyon rendes ember. Nincs még 1 éves a babám, akit nála szültem,de sem nála,sem a nagyobb gyereknél nem mondott összeget.Azt mondta: "Etikátlan lenne összeget mondani." Mindig csak annyit mondott:hogy köszöni szépen a bizalmat,és be fog jönni mindenképp a szülésre. Így is történt: ahogy hívták telefonon: kb.1/4 óra múlva benn volt. Habár én csak annyit kérdeztem,hogy elvállalja -e? a szülést,és a terhesgondozást. Ha szülnék még, biztosan csak nála, mert nagyon elégedett voltam vele. Hihetetlen,de van még ilyen orvos ma Magyarországon.

Becsüljük meg!

2008. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 2-dik válaszolo vagyok .Akor nemtudom ,hogy miért mondta hogy 80-70körül lesz,de ő mondta nekem kicsit sok amit el kér.De nagyon meg vagyok velle elégedve mondta nekem is ,hogy ha jön a szülés hívjam ő ott lesz .Remélem így is lesz.Mert az sem lehet ,hogy van akitől kér és van akitől nem .Nem?37 hetes kismama.
2008. okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát változnak ez idők, ez régi kérdés, eltelt pár év, már nem etikátlan közölni mennyi az annyi.

Jelenleg 90 ezret kér kerek perec a szülésért...

2012. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!