Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves gyereknek profil egy...

7 éves gyereknek profil egy közösségi oldalon szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés

Persze, olyan világban élünk, ahol már a kutyáknak is csinálnak fb profilt az elborult agyú emberek, de nekem ez egy kicsit furcsa.

Kár, hogy van pár szülő, aki teljesen megfosztja gyermekét az igazi gyermekkortól, és ilyen szennyel fertőzi.

Ez az én véleményem, csak 1 a sok közül.

Kíváncsi vagyok, úgy általában erről mi a Ti véleményetek!


Nem akarom támadni az ilyen beállítottságú szülőket, csak egy picit el vagyok keseredve, hogy "más" lett a világ.


2014. ápr. 11. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2014. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Az én fiamnak volt már 7 évesen közösségi oldalon profilja, de csak azért hogy rokonokkal ( távol élünk tőlük ) tudjon beszélni. Meg szokta játszani a játékokat ( farmos ilyenek) . Ugyan úgy van gyerekkora , és nincs szennyel fertőzve, és én sem tartom magam elborult agyúnak. És ez, hogy online beszélget a család többi tagjával ( akik távol vannak ) sokat segített neki az helyesírásban és olvasásban . Amúgy most lehet lepontozni támadni stb, a gyerekem 2 éves kora óta gépezik és sok mindent megtanult ennek segítségével ( tanárok is mondták , hogy nagyon ügyesen bánik vele ). Ez nem megy a tanulása rovására, sem a gyerekkora rovására. Attól sem okosabb sem ügyesebb nem lesz , hogy tiltom a géptől, így legalább tanul is valamit.
2014. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem normális. Neki még nagyon nincs (nem kellene hogy legyen) köze a nagybetüs élethez, ország-világ elé kitenni.
2014. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Én örülök, h nekem még nem ilyen gyerekkorom volt.

33 éves vagyok.

Mi fociztunk, biciklizünk, babáztunk,játszótér, társasoztunk, stb... tudjátok. :)

Ezeknek a gyerekeknek nincs igazi gyerekkora szerintem.

Facebook profil, mobil, tablet, pláza. Áááá.

Szóval kérdező egyet értek veled. Én is el vagyok keseredve kicsit...

2014. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
#2nek: A gyerek levelezhet a rokonokkal a szülők profilján keresztül is, nem szükséges hozzá saját profil.
2014. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem normális. A távol élő rokonnak meg lehet e-mail-ben képet küldeni, esetleg a saját fb-omon keresztül láthatja olyan albumban ami csak a rokonoknak, közeli családtagunknak hozzáférhető. Játszani meg lehet más normálisabb oldalakon is.
2014. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Beszélgetni is lehet rokonnal fb nélkül is. Az én 10 éves fiam viberen szokott. Telefonja van. Fb profilt nem engedek neki. Nem véletlenül van korhoz kötve!
2014. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem főleg hogy nem is lehetne csak kamu évszámmal tud ilyent csinálni nem véletlenül.
2014. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Unokaöcsém 2 évessen kapott telefont mára kb a 6-8. Telója van! 3 éves korátol már számgépezik! 10 éves !
2014. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Iwiwen volt a gyerekemnek saját profilja. Miután a kutyámnak is csináltam heccből, így amikor gyerkem lett, valahogy teljesen normális és egyértelmű dolog volt, hogy neki is csinálok. Fb-on csak nekem van. De már időm sincs annyi mint régen, hogy képeket töltögessek, örülök, ha a sajátom rendben tudom tartani. Szerintem amúgy nincs abban semmi kivetnivaló, ha 7 évesen saját profilja van, vagy gépezik, ha kellő kontroll alatt van (megszűrve, hogy mit és mennyi ideig néz). Én is elmúltam 30, nekem is a babázás, fára mászás, stb. volt a játék gyerekkoromban, de akkor még nem is volt számítógép így elterjedve. Tudomásul kell venni, hogy fejlődött a világ és a gyerekeinknek már természetes dolog lesz, hogy hamar elkezdik használni a netet. Sőt, ha túl későn kezdik még hátrányba is kerülhetnek a későbbiekben.
2014. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!