Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet választottatok a...

Milyen nevet választottatok a születendő lányotoknak?

Figyelt kérdés
Kivi vagyok, h ti mit választottatok!:)3hónapos pocis:)
2009. dec. 19. 10:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nórának fogják hívni a kislányom, március elején szülök!
2009. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Ha lányom fog születni augusztusban, akkor Bianka Anna lesz, legalábbis 10 éve amikor terveztük az elsőt, akkor így tetszett volna, de fiú lett, és a második is fiú.

Még nagyon tetszik a Lilien is, így lehet a második neve Anna helyett Lilien lesz, mostanában a páromnak és nekem is jobban tetszik, mint az Anna.

Fiúnév nincs a tarsolyunkban, nagyon remélem, hogy harmadszorra végre sikerült a kislány.:)

Ha mégsem, akkor is örülni fogunk neki, de ez az utolsó lehetőség.

2009. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

az én babám március végén született, Panni.

a következő talán Nóra vagy Zita lesz, ha lány lesz. A Zoé is tetszene, de a párom megvétózta:)

2009. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 bucibabuci ***** válasza:
Az én lányom 3 éves, Babett a neve, olyan szépen tudja mondani, hogy Babika vagyok.
2009. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez nálam nagyon viszi a toplistát az összes név közül... DZSENIFER... LARA.... GRACE... ez nagyon kemény :D

És hol marad a Samantha, meg társai?

2009. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
mi megbeszéltük, mikor még párommal összekerültünk, hogy Maja lesz a lányunk! elég jól passzol a vezetéknévhez (Molnár), és második névként megkapta a Zsófia nevet, a hugom, és egy imádnivaló barátnőm után, így már lassan 3hónapja van egy csodálatos Molnár Maja Zsófia nevű tündérkénk!
2009. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
nálunk érdekes mert a párpm neve varga és anyukám lánykori neve is varga szóval varga veronika igy varga ráka veronika lsz!!és az is érdekes pont réka napján jöttünk ssze!!33hetes mami
2009. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Kincső.
2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!